2023-05-18T21:48:00+02:00 Sensacja! Taniec z Gwiazdami zawieszony! Co ukrywa Edward Miszczak? W tej edycji miały być gwiazdy disco pol Taniec z Gwiazdami, popularny program Telewizji Polsat, zostaje zawieszony! Edward Miszczak planuje gruntowne zmiany. Zaskakujące decyzje, kontrowersje i plotki. Premiera przesuni https://disco-polo.info/uploads/news/sensacja-taniec-z-gwiazdami-zawieszony-co-ukrywa-edward-miszczak-rozpacz-fanowjpg.jpg Disco-Polo.info

Sensacja! Taniec z Gwiazdami zawieszony! Co ukrywa Edward Miszczak? W tej edycji miały być gwiazdy disco polo?


Taniec z Gwiazdami, popularny program Telewizji Polsat, zostaje zawieszony! Edward Miszczak planuje gruntowne zmiany. Zaskakujące decyzje, kontrowersje i plotki. Premiera przesunięta na wiosnę 2024.

Autor: Adam Begier, 18 Maj 2023  21:48
Źródło zdjęć: polsat.pl
Sensacja! Taniec z Gwiazdami zawieszony! Co ukrywa Edward Miszczak? W tej edycji miały być gwiazdy disco polo?
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Polsat Hit Festiwal 2024: Kto Wystąpi i Gdzie Oglądać? Dziś na scenie SKOLIM!
 2. Co na to inni?! Skolim odebrał nagrodę w SOPOCIE! Król Latino nie ma sobie równych? Zdobył potrójną diamentową płytę!
 3. Niespodzianka! Gwiazdy disco polo Massive przygotowali NOWOŚĆ "Szkolna LOVE"! TYLKO U NAS!
Reklama

  Taniec z Gwiazdami to kolejny program Telewizji Polsat, który czeka gruntowny „remont”

  Taniec z Gwiazdami, popularny program taneczny emitowany na antenie Telewizji Polsat, stoi przed wielkimi zmianami. Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy stacji, postanowił przywrócić show do dawnej chwały. Jednak aby dokonać wszystkich niezbędnych zmian, potrzebuje on więcej czasu. W związku z tym fani programu będą musieli poczekać na jego powrót na antenę.

  Edward Miszczak podjął kontrowersyjne decyzje od objęcia stanowiska dyrektora programowego

  Edward Miszczak przejął stanowisko dyrektora programowego Telewizji Polsat w styczniu tego roku i od razu wziął się do pracy. Jego decyzje wzbudziły wiele kontrowersji wśród widzów. Przeniósł program Love Island na mniejszą stację TV4, usunął Katarzynę Skrzynecką ze składu jurorskiego Twoja Twarz Brzmi Znajomo, a także zwolnił Katarzynę Dowbor z programu Nasz Nowy Dom, zastępując ją Elżbietą Romanowską.

  Polecamy
  EBook Disco Polo

  Gruntowne zmiany również dotknęły Taniec z Gwiazdami

  Taniec z Gwiazdami również nie uniknął gruntownych zmian. Plotki sugerują, że nazwa programu zostanie zmieniona i zniknie z niej anglojęzyczny człon. Ponadto, dzień emisji zostanie przeniesiony z poniedziałku na niedzielę. Informacje te nie zostały jednak jeszcze oficjalnie potwierdzone. Bez względu na to, jakie dokładnie zmiany czekają widzów, jedno jest pewne - potrzeba czasu na ich wprowadzenie.

  Taniec z Gwiazdami zawieszony na czas nieokreślony

  Gdy informacje o zawieszeniu programu Taniec z Gwiazdami obiegły media, fani byli w szoku. To, co miało być początkowo jedynie plotką, okazało się brutalną prawdą. Edward Miszczak potwierdził tę informację w rozmowie z Plejadą. "W rzeczywistości, program Taniec z Gwiazdami został przeniesiony na wiosnę 2024 roku. Nadal pracujemy nad produkcją programu i tworzeniem nowej scenografii, ale jeszcze nie jesteśmy gotowi do jego premiery" - powiedział Miszczak.

  Decyzja o zawieszeniu programu może być rozczarowująca dla fanów, którzy oczekiwali kolejnego sezonu w najbliższej przyszłości. Niemniej jednak, zmiany, których dokonuje Edward Miszczak, mają na celu przywrócenie programowi dawnego blasku i wzbudzenie większego zainteresowania widzów. Czekamy więc z niecierpliwością na powrót Tancu z Gwiazdami na nasze ekrany wiosną 2024 roku i jesteśmy pełni nadziei, że przyniesie nam on jeszcze więcej wspaniałych tanecznych emocji i niezapomnianych występów gwiazd.

  W sieci nie brakowało plotek, że w tej edycji miały się pojawić gwiazdy muzyki disco polo czy żona Zenona Martyniuka, Danuta. Niestety dopiero dowiemy się kto będzie walczył o kryształową kulę w następnym roku.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim na Polsat Hit Festival – Prawdziwy Diament w Operze Leśnej! Zobaczcie występ NA ŻYWO | VIDEO
  2. "Szła dzieweczka" w wykonaniu Playboys: Hit, który podbił serce publiczności
  3. Defis zaskakuje nowym hitem! Czy "Tylko dla Takiej" podbije serca fanów? Zobacz teledysk!
  4. Polsat Hit Festiwal 2024: Kto Wystąpi i Gdzie Oglądać? Dziś na scenie SKOLIM!
  5. Klaudia Zielińska skradła SHOW w Londynie. Gwiazda zaśpiewała akustyczną wersję wielkiego hitu "Silniejsza" | VIDEO
  6. Premiera Defisa "Tylko dla Takiej" trafiła do sieci w nowej wersji! Fani komentują! Jak wyszło?!
  7. Tej piosenki nie może zabraknąć na weselu! Hit "Hej wesele" trafił do sieci w wersji klubowej!
  8. Gorąca Premiera: Freestyle - "Bawimy się do rana" 2024 podbije Polskę?

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie