2023-03-13T17:06:00+01:00 Sensacja na polskiej scenie muzycznej! Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski stworzyli hit disco polo, który Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski, dwaj popularni artyści z polskiej sceny muzycznej, wywołują prawdziwą sensację swoim nowym hitem "Bal". https://disco-polo.info/uploads/news/sensacja-na-polskiej-scenie-muzycznej-kamil-kossakowski-i-damian-gwiazdowski-stworzyli-hit-disco-polo-ktory-pokochala-cala-polskajpg.jpg Disco-Polo.info

Sensacja na polskiej scenie muzycznej! Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski stworzyli hit disco polo, który pokochała cała Polska!


Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski, dwaj popularni artyści z polskiej sceny muzycznej, wywołują prawdziwą sensację swoim nowym hitem "Bal".

Autor: Adam Begier, 13 Marzec 2023  17:06
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Sensacja na polskiej scenie muzycznej! Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski stworzyli hit disco polo, który pokochała cała Polska!
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Czemu tak jest" – nowy utwór od Malutkiej już wkrótce! Posłuchaj przedpremiery!
 2. Czy Wapniaczka i Ten Gość ustalili właśnie 3 nowe rekordy? Czy ktoś ich pobije?
 3. Ta premiera podbije muzyczny rynek?! Zaskakujący powrót formacji NieOkiemZnani "Szukam takiej dziewczyny"

  Oto prawdziwy hit disco polo! 

  Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski, dwaj popularni artyści z polskiej sceny muzycznej, właśnie wydali swoją nową piosenkę "Bal" i zdają się osiągnąć niesamowity sukces. Utwór zaledwie w cztery dni zdołał zgromadzić 200 tysięcy odsłon na platformie YouTube i wywołał prawdziwą sensację wśród fanów.

  Zobacz również: Biesiadny hit "Idziemy na Jednego" w nowej odsłonie Soleo! Ta przyśpiewka to HIT wesel. Jak teraz brzmi?!

  Szybka produkcja pt. "Bal" od Damian Gwiazdowskiego i Kamila Kossakowskiego

  Co ciekawe, utwór "Bal" został napisany i nagrany w błyskawicznym tempie. Artyści zdradzili, że pracowali nad nim zaledwie przez 20 minut, a sam teledysk został nagrany przy użyciu telefonu komórkowego. Mimo to, efekt końcowy okazał się imponujący, a piosenka szybko zaczęła zdobywać popularność wśród fanów.

  Kamil Kossakowski i Damian Gwiazdowski od dłuższego czasu są przyjaciółmi i często współpracują ze sobą przy różnych projektach muzycznych. Piosenka "Bal" to kolejna ich wspólna produkcja, którą postanowili podarować fanom z okazji Dnia Kobiet.

  Sukces w disco polo w krótkim czasie

  Nie ma wątpliwości, że "Bal" to prawdziwy hit i osiągnął ogromny sukces w bardzo krótkim czasie. Utwór z pewnością zasługuje na miejsce na listach przebojów, a artyści mogą teraz otwierać szampana i cieszyć się swoim niezwykłym sukcesem.


  KOSSAKOWSKI & GWIAZDOWSKI - BAL

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Najnowszy utwór Dawida Narożnego 'Królowa jest tylko jedna' to nowy hit lata? Zobacz ten teledysk! To lepszy numer niż "Ona działa na mnie jak"
  2. Nowy girlsband disco polo Orły zaskakuje nowością! Co przygotowały wokalistki?! Mamy VIDEO
  3. Wielka gratka dla fanów disco polo?! Capitan Folk zaskakuje nowością "Miłość wymarzona"! Posłuchaj jako pierwszy
  4. "Dziewczyno Piękna" Skolim i Cleo miażdżą konkurencję! Są numerem jeden w Polsce?
  5. Jest ikoną góralskiego disco polo?! Kordian zaskakuje nowym singlem "Jesteś jak wiosna"!
  6. Agbe numerem jeden? Jej hicior okazał się strzałem w dziesiątkę. Otrzymała wyjątkową nagrodę!
  7. Gorąca premiera disco polo: Maczo - Dziewczyna to bajka!
  8. Roxaok zdradziła plany związane z Jej dalszą karierą! To przewyższy 'WARIATKĘ' "Stawiam na jakość"

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie