Reklama
Polecamy


Reklama

Selekt – Kochać chcę zapowiedź wideo

2016-05-28T12:00:45+02:00 Selekt – Kochać chcę zapowiedź wideo https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/05/SELEKT-KOCHAC-CHCE-NEWS.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grupa Selekt wraz z firmą PN Media jest już po zdjęciach do nowej propozycji pt. „Kochać chcę”.   „Nowy utwór to historia samotnej dziewczyny wyczekującej z rozrzewnieniem tej jedynej wyjątkowej miłość” – zdradził naszej redakcji ...

Reklama

Grupa Selekt wraz z firmą PN Media jest już po zdjęciach do nowej propozycji pt. „Kochać chcę”.

 

„Nowy utwór to historia samotnej dziewczyny wyczekującej z rozrzewnieniem tej jedynej wyjątkowej miłość” – zdradził naszej redakcji Grzegorz Gluba.

 

Tylko u nas możecie zobaczyć zapowiedź nowej produkcji grupy Selekt pt. „Kochać chcę”. Zarówno sam utwór jak i klip nawiązują stylistycznie do folkloru ludowego – klimatem przenoszą nas o kilkadziesiąt lat wstecz do staropolskiej wsi, w której rozgrywa się cała historia.

 

Zresztą sami zobaczcie i oceńcie.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Artysta disco polo wprost poinformował o milionie, który wpłynął na jego konto!
  2. Daj to Głośniej w nowej odsłonie! Internauci pod wrażeniem produkcji disco polo!
  3. Popularny zespół disco polo zmienia ścieżkę kariery?! Nowy utwór otwiera przed nimi nowe szanse!


Zobacz również

Reklama

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.