2023-09-15T07:30:00+02:00 Roztańczona Polska na Litwie: Soleczniki gotowe na huczny koncert TVP3! Roztańczona Polska na Litwie! 17.09.2023 o godzinie 20:00 – koncert "Roztańczona Litwa" z udziałem wybitnych artystów. Transmitowany na żywo w TVP3. Nie przegap te https://disco-polo.info/uploads/news/roztanczona-polska-na-litwie-soleczniki-gotowe-na-huczny-koncert-tvp3jpg.jpg Disco-Polo.info

Roztańczona Polska na Litwie: Soleczniki gotowe na huczny koncert TVP3!


Roztańczona Polska na Litwie! 17.09.2023 o godzinie 20:00 – koncert "Roztańczona Litwa" z udziałem wybitnych artystów. Transmitowany na żywo w TVP3. Nie przegap tego muzycznego święta!

Autor: Goliat, 15 Wrzesień 2023  07:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Roztańczona Polska na Litwie: Soleczniki gotowe na huczny koncert TVP3!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
 2. Hit zespołu MIG podbija sieć w nowej wersji! Jak brzmi?! Posłuchajcie premiery!
 3. Bayera Gwiazdą Święta Chleba 2024 w Jacentowie!
Reklama

  Przełomowe wydarzenie na litewskiej ziemi już 17 września! Zbliża się koncert "Roztańczona Litwa" w Solecznikach, który przyniesie niezapomniane chwile roztańczonej muzyki. Sprawdź, kto wystąpi na tej niezwykłej imprezie!


  Roztańczona Polska na Litwie

  Cykl koncertów "Roztańczona Polska" już od jakiegoś czasu cieszy się ogromną popularnością w Polsce, ale teraz przekracza granice kraju, docierając aż na Litwę. W Solecznikach, niewielkim mieście leżącym na terenie tego pięknego państwa bałtyckiego, odbędzie się wyjątkowa edycja tego muzycznego spektaklu. To już nie tylko "Roztańczona Polska", ale również "Roztańczona Litwa", gdzie połączą się talenty artystyczne obu krajów.

  Historia "Roztańczonej Polski"

  Cykl koncertów "Roztańczona Polska" to nie tylko zabawa, ale także promocja polskiej kultury muzycznej. To wyjątkowa okazja dla artystów, zarówno tych młodszych, jak i tych doświadczonych, by zaprezentować się przed szeroką publicznością. Telewizja Polska od wielu lat organizuje te wydarzenia, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem widzów.

  Od 14 maja 2023 roku widzowie Telewizji Polskiej mogą śledzić na żywo letnie koncerty "Roztańczonej Polski", które odbywają się co niedzielę. To prawdziwa uczta muzyczna, podobna do ubiegłorocznej Wakacyjnej Trasy Dwójki, która przywraca radość i energię po całym tygodniu pracy. Dotychczas trasa "Roztańczonej Polski" odwiedziła wiele miast w Polsce, tworząc niezapomniane chwile muzyki i tańca. Teraz przyszedł czas na Litwę, a miejscem koncertu będzie urokliwe miasto Soleczniki.

  Line-up na "Roztańczonej Litwie"

  17 września 2023 roku to data, którą wszyscy fani muzyki powinni zaznaczyć w swoim kalendarzu. Koncert "Roztańczona Litwa" zapowiada się niezwykle obiecująco, a na scenie pojawią się znakomici artyści zarówno z Polski, jak i Litwy. Oto lista artystów, którzy dostarczą niezapomnianych wrażeń muzycznych:

  • Edyta Górniak
  • Blanka
  • Sławomir
  • Komodo
  • Kombi Łosowski
  • Ivan Navi
  • MIG
  • Alexis
  • Milena Sadowska
  • Monika Linkytė.

  Roztańczona Litwa na antenie TVP3

  Koncert "Roztańczona Litwa" zostanie transmitowany na żywo na antenie TVP3 w niedzielę 17 września o godzinie 20:00. To wyjątkowa okazja dla wszystkich widzów, nie tylko w Polsce, ale także na Litwie, by uczestniczyć w tym muzycznym święcie. Wydarzenie poprowadzą utalentowani Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora, którzy dostarczą widzom nie tylko doskonałej muzyki, ale także ciekawych i zabawnych momentów.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

  Cristo Dance - Miłość

  Wojciech Kaczmarek

  LAURA - Nasz czas

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim zakorkował miasto?! Setki fanów, ulice nieprzejezdne! Co tam się działo! Tłumy na koncercie w Miastkowie
  2. Letnie Hity Disco Polo 2024: Niezapomniane Przeboje na Twoją Imprezę!
  3. Nie ma sobie równych?! Andre - Mistrz Imprez Prywatnych: Urodziny, Wesela i Więcej!
  4. Polacy kochają disco polo?! Znany zespół Playboys przyciągnął tłumy na koncert w Garbatce!
  5. II Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej "Disco Barcja" - Wielka Impreza w Bartoszycach!
  6. Czy Karol Zawrotniak z Defis Zostanie Nowym Prezenterem Polo TV?
  7. Premiera: Nova podbije rynek muzyki disco polo w Polsce?! Nowość "Już taka jestem" trafiła do sieci! Jak brzmi?!
  8. Valdi Podbija YouTube z Letnim Hitem "Sopot"!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie