2021-09-26T21:02:00+02:00 Rozstanie bez skandalu?! Gwiazdor disco polo przyznał się do rozwodu! Artysta zgodnie podzielił majątek! https://disco-polo.info/uploads/news/trudne-chwile-w-zyciu-d-bomba-gwiazdor-disco-polo-rozwiodl-siejpg.jpg

Rozstanie bez skandalu?! Gwiazdor disco polo przyznał się do rozwodu! Artysta zgodnie podzielił majątek!

Redakcja , 26 Wrzesień 2021  21:02

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Rozstanie bez skandalu?!  Gwiazdor disco polo przyznał się do rozwodu! Artysta zgodnie podzielił majątek!
Źródło zdjęć: instagram.com/dbomb_bartek/

Trudne chwile popularnego gwiazdora disco polo! Artysta przyznał się do rozwodu

Reklama

Wyznanie uwielbianego wokalisty disco polo zaskoczyło dosłownie wszystkich!

Zobacz również: Ich piosenki powodują łzy! Grupa Vivat z kolejną nowość! Fani disco polo wzruszeni!

Ostatnie miesiące nie były dla uwielbianego artysty disco polo zbyt szczęśliwe! Gwiazdor musiał zmierzyć się z niezwykle przykrym zdarzeniem, które dotyka coraz większą liczbę osób!

Bartek Padyasek to popularny wokalista topowej formacji D-Bomb. Gwiazdor disco polo na swoim koncie ma mnóstwo hitów, które stały się wielkimi przebojami polskich dyskotek. Kawałki takie jak: “O Ela Ela”, “Jeżeli to grzech”, czy “Oczy pełne łez” to prawdziwe perełki, bez których nie może odbyć się żadna impreza!

Reklama

NAJBARDZIEJ POKOJOWY ROZWÓD W DISCO POLO?!

Uwielbiany artysta disco polo nie lubi zbytnio mówić o swoim życiu prywatnym. Dla Bartka najważniejsza jest muzyka. Dziennikarzom tygodnika “Na Żywo” udało się jednak namówić wokalistę na małe zwierzenia, które zaskoczyły dosłownie wszystkich!

Bartek Padyasek podzielił się z czytelnikami magazynu szokującą nowiną! Okazało się, że lider zespołu D-Bomb jest po rozwodzie! Tego nikt się nie spodziewał!

Związek artysty z byłą żoną Edytą trwał 12 lat. To naprawdę kawał czasu, którego tak łatwo nie da się zapomnieć. Niestety do podjęcia tej niełatwej decyzji skłoniła parę wszechobecna pandemia. Brak koncertów i zbyt długie przebywanie ze sobą pod jednym dachem uświadomiło obojgu, że ich uczucie już się wypaliło!

Reklama

Na początku tego roku małżeństwo złożyło pozew o rozwód. Ponieważ jeszcze przed rozpoczęciem całej procedury para podzieliła się zgodnie majątkiem, ich rozprawa szybko zakończyła się oczekiwanym finałem. Całość trwała zaledwie 22 minuty! Historia tych dwojga może być idealnym przykładem dla wielu ludzi, którzy nie zawsze potrafią się rozstać z klasą!

Bartek i Edyta postanowili, że nadal będą przyjaciółmi, którzy zawsze mogą na siebie liczyć. To najbardziej pokojowy rozwód w całej branży disco polo!

Popularny gwiazdor disco polo ma nadzieję, że szybko spotka nową miłość, z którą będzie mógł dzielić życiowe radości i smutki. Cała branża jak i fani życzą mu tego z całego serca!

Zobacz również: Paweł Jasionowski i Racisova z alkoholem na scenie?! Utwór 'Polej bracie polej' zrobił furorę i rozkręcił imprezę!

Źródło: Na żywo

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Plik Dbomb---ubranie-1.jpg
Plik Dbomb---ubranie-6.jpg
Plik Dbomb---ubranie-5.jpg
Plik Dbomb---ubranie-4.jpg
Plik Dbomb---ubranie-3.jpg
Plik Dbomb---ubranie-2.jpg
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: DBOMB - Na zawsze
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo Justyna Lubas – Top Girls poddała się modnemu zabiegowi! Zobaczcie jak teraz wygląda!
  3. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  4. Nieziemsko piękna Małgorzata Grabda – Camasutra pozuje nago w łóżku?! Gwiazdę disco polo okrywa tylko pościel!
  5. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
  6. Popularny gwiazdor disco polo bezlitośnie znokautowali konkurencję, a to wszystko dzięki kobiecie!
  7. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  8. Popularna wokalistka disco polo olśniewa urodą w Paryżu! Fani zauroczeni!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami