2020-03-24T20:32:00+01:00 Rozczulające zdjęcie wokalisty disco polo (Piękni i Młodzi) z rodziną! To wyjątkowy czas https://disco-polo.info/uploads/news/2020/03/rozczulajace-zdjecie-daniela-piekni-i-mlodzi-z-rodzina-to-wyjatkowy-czas-1584877358.jpg

Rozczulające zdjęcie wokalisty disco polo (Piękni i Młodzi) z rodziną! To wyjątkowy czas

Redakcja , 24 Marzec 2020  20:32
Rozczulające zdjęcie wokalisty disco polo (Piękni i Młodzi) z rodziną! To wyjątkowy czas
Źródło zdjęć: instagram.com/ewawilczewska
Reklama

Jeden z uwielbianych wokalistów disco polo zachwyca uśmiechem! Artysta z zespołu Piękni i Młodzi spędza czas ze swoją ukochaną rodziną

Reklama

Jeden z najprzystojniejszych wokalistów disco polo ma ogromne powodu do zadowolenia. Daniel Wilczewski z formacji Piękni i Młodzi może nacieszyć się czasem  swoją rodziną, gdyż w ciągu sezonu koncertowego często jest w domu gościem.

Zobacz również: Magdalena Narożna kusi biustem! Kadry rozpalają internautów do czerwoności!

Kariera muzyka disco polo nie należy do najłatwiejszych. Najgorszym elementem jest brak czasu dla rodziny z powodu licznych wyjazdów na koncerty. Wokalista disco polo z powodu koronawirusa może nadrobić czas z najbliższymi. Na profilu Ewy Wilczewskiej - jego żony pojawiły się rozczulające zdjęcia.

Wspólny spacer Daniela, Ewy oraz małego Franka owocuje ogromnym zadowoleniem i uśmiechami! Tym bardziej, jeśli często jednego z rodziców nie ma w domu z powodu spraw zawodowych.

Jak widać na fotkach cała trójka jest niezwykle zadowolona i szczęśliwa. To jeden z niewielu plusów sytuacji, która panuje w naszym kraju.

A Wy jak spędzacie wolny czas?

Zobacz również: Gorąca fotografia wokalistki disco polo podbija sieć! Gwiazda zespołu Camasutra pokazała się w niezwykłej odsłonie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Wyjątkowa misja gwiazdora disco polo! Artysta wyjechał z kraju!
  2. To nie żart! Popularna wokalistka tańczy do przeboju disco polo! Nagranie robi furorę w sieci!
  3. Sławomir idzie za ciosem! Gwiazdor zdradził niecne plany na najbliższe tygodnie! Fani domyślają się o co chodzi!
  4. Miły Pan zachwycił kolejną nowością! Ta PREMIERA stanie się hitem nadchodzącego lata!
  5. Całuśna nowość podbija internet. To będzie kolejny wielki hit disco polo!
  6. Letni nagrają duet z Mamąginekolog?! Autorzy HITU disco polo zachwyceni Jej nagraniem z mężem! VIDEO podbija już internet!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama