2020-02-05T19:03:00+01:00 Ronnie Ferrari ma poważne problemy ze zdrowiem! Artysta zmuszony jest do przełożenia koncertów! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/02/powazne-problemy-ze-zdrowiem-ronnie-ferrari-artysta-zmuszona-od-przelozenia-wszystkich-koncertow-1580816555.jpg

Ronnie Ferrari ma poważne problemy ze zdrowiem! Artysta zmuszony jest do przełożenia koncertów!

Redakcja , 05 Luty 2020  19:03

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Ronnie Ferrari ma poważne problemy ze zdrowiem! Artysta zmuszony jest do przełożenia koncertów!
Źródło zdjęć: youtube.com/watch?v=KvdXGSEfuhM
Reklama

Hubert przyznał, że wrzucając piosenkę „Ona by tak chciała” nie zakładał, że okaże się hitem. Sukces i sława przyszły do niego nagle

Reklama

Twórca hitu „Ona by tak chciała” ostatnio opublikował post, który dał do myślenia. Wychodzi na to, że Ronnie przymusowo musi zawiesić chwilowo swoją działalność artystyczną.

Zobacz również: Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!

Wokalista Hubert Kacperski , którego pokochała cała Polska- dał się poznać pod pseudonimem artystycznym Ronnie Ferarri zmuszony jest, aby przełożyć zaplanowane koncerty w lutym.

W przypadku tego artysty - kariera przyszła naprawdę niespodziewanie. Hubert przyznał, że wrzucając piosenkę „Ona by tak chciała” nie zakładał, że okaże się hitem. Sukces i sława przyszły do niego nagle. Artysta nie planował kariery muzycznej, a już na pewno nie z takim odzewem. W momencie, gdy jego utwór okazał się przebojem, jego życie zmieniło się o 180 stopni.

Doszły obowiązki, setki tysięcy przejechanych kilometrów, mnóstwo nieprzespanych nocy, przemęczenie. Przy tak nagłej zmianie trybu życia nie obyło się bez odbicia na zdrowiu Huberta Kacperskiego. Na oficjalnej stronie Facebookowej artysty pojawił się wpis o treści:

- Drodzy miłośnicy różnego rodzaju gatunków muzycznych. Chciałbym się z Wami czymś podzielić. Ostatnie miesiące są dużym wyzwaniem zarówno dla mnie jak i mojego zdrowia. Stale walczę z nowymi kawałkami i płytą którą planuje dla Was wypuścić już niedługo. Niestety, moje zdrowie i organizm nie podzielają mojego zdania co do trybu w jakim obecnie żyje. Wybaczcie ale czas na głęboki oddech. Chodź bardzo nie chce jestem zmuszony do przełożenia (nie odwołania) 95 % moich koncertów w lutym. Wszystko ze względów zdrowotnych. Chce wrócić do Was w pełni zaangażowany i szczęśliwy jak najszybciej! Przed nami plenery, zapowiada się pracowity rok i nie tylko! Stay tuned and stay with me! Bless Ronnie F. P.S. 1) Gliwice 2) Gdynia 3) Ogrodzieniec 4) Spiż Katowice (impreza zamknięta) 5) Imperium Bolesławiec Do zobaczenia.

My oczywiście życzymy wokaliście szybkiego powrotu do zdrowia z jeszcze większą siłą i energią.

Zobacz również: Koncert disco polo odwołany przez wielką nawałnicę! Cała technika sceniczna została zalana.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!
  2. Byłe wokalistki zespołu Top Girls wydały specjalne oświadczenie. Gwiazdy disco polo zdradziły powody odejścia!
  3. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!
  4. Ogromny sukces gwiazd disco polo zza oceanu! Znany artyści rozbili bank! Tego nikt się nie spodziewał!
  5. Fani w szoku! Magdalena Narożna (Piękni i Młodzi) zaraziła się nową pasją! Nikt jej od tej strony nie znał!
  6. Tłumy na dożynkowym koncercie zespołu Mejk! Gwiazdorzy disco polo doprowadzili publiczność do szaleństwa!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami