2021-12-21T18:39:00+01:00 To już pewne! Rekordowa ilość zespołów disco polo zagra na GALI DISCO w Lubinie! https://disco-polo.info/uploads/news/rekordowa-ilosc-zespolow-zagra-na-gali-disco-w-lubiniejpg.jpg

To już pewne! Rekordowa ilość zespołów disco polo zagra na GALI DISCO w Lubinie!

Redakcja , 21 Grudzień 2021  18:39
To już pewne! Rekordowa ilość zespołów disco polo zagra na GALI DISCO w Lubinie!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Swoje największe hity zagrają m.in. Daj To Głośniej, Czadoman, Łobuzy, Ronnie Ferrari, Long & Junior, Topky


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Rekordową ilość 17 zespołów i wykonawców zapowiadają organizatorzy 7 edycji GALI DISCO, która odbędzie się 29 stycznie 2022 w hali Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie. Swoje największe hity zagrają m.in. Daj To Głośniej, Czadoman, Łobuzy, Ronnie Ferrari, Long & Junior i Topky, zapewniając kilka godzin tańca i zabawy każdemu, kto lubi polską muzykę disco, disco folk i dance.

Zobacz również: Magda Narożna pielęgnuje relacje z córką 'Lubicie czasami przewrócić świat do góry nogami'? Do sieci trafił niezwykle zabawny kadr wokalistki.

Reklama

GALA DISCO przez sześć wcześniejszych edycji zgromadziła niemal 40 000 uczestników, którzy przychodzą tu dla wielogodzinnej, bezpiecznej zabawy i doskonałej atmosfery.

- W związku z niepewną sytuacją wywołaną przez ograniczeniami narzucone m.in. organizatorom imprez, wiele osób ma obawy, czy imprezy się odbędą. Gala Disco w Lubinie odbędzie się w zaplanowanym przez nas terminie, ale gdyby ograniczenia związane z pandemią to uniemożliwiły, wtedy przeniesiemy Galę na możliwie bliski termin, w ciągu dwóch miesięcy – mówi Adam Pisarski, prezes firmy Events Factory, organizator wydarzenia. 

Nie wprowadzamy żadnego rozróżnienia na osoby zaszczepione czy niezaszczepione, ale prawdopodobnie będziemy przy wstępie wymagać np. złożenia stosownego „oświadczenia uczestnika imprezy”. Większość osób uczestniczących w ostatnim czasie w wydarzeniach sportowych czy rozrywkowych jest świadoma pewnych wymogów stawianych organizatorom i przyjmują je ze zrozumieniem. Mamy nadzieję, że nie przesłonią one tak dużej porcji rozrywki, jaką chcemy zafundować naszej publiczności! – dodaje Adam Pisarski.

Bilety na GALĘ DISCO VOL.7 kosztują 99 zł (na płytę) oraz 399 zł (VIP) i dostępne są online na stronie imprezy www.galadisco.pl, a także wielu popularnych bileteriach, w salonach Empik i w kasie RCS Lubin. Events Factory zachęca do zakupu biletów z wyprzedzeniem, ponieważ dostępna pula wynosi teraz około 50%. Bilety mogą być świetnym prezentem pod choinkę dla kogoś bliskiego, kto lubi taniec i polską muzykę. Dzieci do lat 15 mają wstęp bezpłatny, jeśli towarzyszą im opiekunowie.

Reklama

Bieżące informacje o artystach, sprzedaży biletów, a także regulamin udziału w imprezie znajdują się na stronie internetowej imprezy. Patronat medialny nad Galą Disco objęły m.in. Gazeta Lubińska, TV Regionalna, portale Lubin.pl, RegionFan.pl, disco-polo.info, Polsat Music i Polo TV. Sponsorem jest Pub Euforia z Lubina.

Zobacz również: Gorąca nowość zespołu Avangarde podbija sieć! To nowy hit disco polo tegorocznego karnawału?!

Reklama
Plik Gala Disco - 2022.jpg_0..jpg
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Zobacz również:
  1. Uwielbiana wokalistka disco polo świętuje urodziny córki! Gwiazda disco polo zorganizowała Jej cudowny czas!
  2. Urocza wokalistka disco polo pokazała psa. Uwagę zwraca jej odsłonięty duży dekolt! Widok zwala z nóg!
  3. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Ten hit nuciła kiedyś cała Polska! Pamiętacie go?!
  4. Sławomir Świerzyński - Bayer Full z przepiękną blondynką! Ten cudowny duet przypomniał wielki HIT sprzed lat!
  5. Dawid Narożny będzie miał przeszczep? Wpis gwiazdora disco polo wywołał poruszenie w sieci!
  6. Top 10 DISCO POLO - Najpopularniejsze piosenki disco polo w 2021 roku! O tym czego warto posłuchać zadecydowali sami fani!
  7. Huczne urodziny znanej gwiazdy disco polo! Paula Karpowicz - Topky pokazała jak bawi | ZDJĘCIA
  8. Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi błyszczy na ściance ze swoim ukochanym! To najgorętsza para w branży disco polo?!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami