Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-15T11:26:00+01:00 Romantyczna produkcja disco polo podbija sieć! Propozycja idealna na walentynki! https://disco-polo.info/uploads/news/romantyczna-produkcja-podbija-siec-propozycja-idealna-na-wakentynkijpg.jpg
Reklama

Romantyczna produkcja disco polo podbija sieć! Propozycja idealna na walentynki!

Redakcja , 15 Luty 2021  11:26
Romantyczna produkcja disco polo podbija sieć! Propozycja idealna na walentynki!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Utwór jest przepełniony miłością, która wynika z bajkowej historii dwojga zakochanych. Genialna muzyka i doskonały tekst, to prosta recepta na sukces

Reklama

Święto zakochanych, to jedno z najważniejszych wydarzeń dla branży disco polo. Artyści i słuchacze hucznie obchodzą dzień poświęcony miłości, a to przede wszystkim dlatego, że najsilniejsze z uczuć zdominowało większość utworów z gatunku muzyki tanecznej.

Zobacz również: Gwiazda disco polo rozłożyła nogi na tle luksusowego auta! W dłoniach trzyma kij baseballowy. Będzie gorąco?!

Ostatnio w sieci pojawił się numer poświęcony walentynkowej magii, zatem twórcy nie na żarty podchodzą do istoty 14 lutego. Zespół Active, to grupa muzyków dobrze znana w strukturach disco polo.

Formacja ma na swoim koncie kawałki, które przypadły słuchaczom do gustu. Nie ma wątpliwości, że najnowszy pójdzie podobną drogą. Premiera piosenki pt. "Walentynka dla żony", to doskonała próba zawładnięcia serc wszystkich odbiorców. Wrażliwi słuchacze będą zachwyceni tą produkcją.

Utwór jest przepełniony miłością, która wynika z bajkowej historii dwojga zakochanych. Genialna muzyka i doskonały tekst, to prosta recepta na sukces. Nie każdy jednak potrafi dobrać składniki tak, jak zrobił to zespół Active. Jesteśmy przekonani, że kawałek nie ucichnie wraz z końcem święta zakochanych.

Istnieje duża szansa, że stanie się całorocznym hymnem osób darzących się niezwykłym uczuciem. Posłuchajcie tej nowości i napiszcie swoją opinię.

Zobacz również: Ten remix pokochają wielbiciele klubowych brzmień! Legendarna grupa disco polo w innym wydaniu!

Reklama
Zobacz teledysk: ACTIVE - Walentynka dla żony
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Znane gwiazdy disco polo zaśpiewają specjalnie dla pań! Wyjątkowy koncert z okazji dnia kobiet na antenie TVP!
  2. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) pokaże swoje nowe oblicze?! Gwiazda, jakiej nie znacie!
  3. To prawdziwy hit disco polo! Formacja Bagno z genialną premierą oczarowała świat muzyczny!
  4. Dramatyczna wiadomość obiegła świat disco polo! To koniec historii!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej