2015-12-24T13:00:00+01:00 Rodzinne Święta u Gwiazdowskich Zespół Mig to jeden z najbardziej zapracowanych zespołów w muzyce disco polo. Ich kalendarz jest mega napięty. Święta to czas kiedy cała czwórka może spędzić trochę cz https://disco-polo.info/uploads/news/2015/12/mig-1.png Disco-Polo.info

Rodzinne Święta u Gwiazdowskich


Zespół Mig to jeden z najbardziej zapracowanych zespołów w muzyce disco polo. Ich kalendarz jest mega napięty. Święta to czas kiedy cała czwórka może spędzić trochę czasu ze swoim rodzinami oraz wspólnie. Oprócz starych wyjadaczy w rodzinie pojawi...

Autor: Adam Begier, 24 Grudzień 2015  13:00
Źródło zdjęć:
Rodzinne Święta u Gwiazdowskich
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Tłumy na koncercie Czadomana Gwiazdor disco polo zrobił show w Sokółce!
 2. Emila Klicka w skąpym czerwonym bikini! Zobacz gorące zdjęcia gwiazdy Disco Polo!
 3. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
Reklama

Zespół Mig to jeden z najbardziej zapracowanych zespołów w muzyce disco polo. Ich kalendarz jest mega napięty. Święta to czas kiedy cała czwórka może spędzić trochę czasu ze swoim rodzinami oraz wspólnie. Oprócz starych wyjadaczy w rodzinie pojawił się młody zespół Spontan, na czele z Damianem Gwiazdowskim.

 

„Wigilijny wieczór jak co roku upływa podobnie u nas. Pierwsza wieczerza wigilijna jest zawsze u rodziców naszych połówek. Potem jak zawsze wszyscy spotykamy się w domu naszej mamy, gdzie z Nią mieszka nasza Dorotka.Wtedy tez zaczyna się Wigilia rodziny Gwiazdowskich” wyznał nam Marek Gwiazdowski.

 

„Jeśli chodzi o święta, to mamy 2 wigilie. Spędzamy je najpierw u jednej babci, później jedziemy później do drugiej. Na obydwu jest oczywiście ciepła rodzinna atmosfera. Zasiadamy do stołu jemy wigilijne potrawy, a na koniec otwieramy prezenty. Już po drugiej wigilii u babci idziemy wszyscy na pasterkę. Mogę dodać, że podczas wigilii wspólnie rodzinnie śpiewamy kolędy” – Damian Gwiazdowski, czyli lider formacji Spontan.

 

Dorocie, Markowi, Krzyśkowi Sławkowi oraz Damianowi i całej rodzinie Gwiazdowskich życzymy dużo rodzinnych chwil oraz spokoju w życiu prywatnym oraz rodzinnym.

 

Mig – Wigilijny wieczór (Audio)

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
ROY - Ja i Ty - NOWOŚĆ 2024

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Znakomity Koncert Andre w Nowym Sączu - Disco Polo na Najwyższym Poziomie!
 2. "Królowa" hitem disco polo?! Nowy hit od Bayer Full z wokalem Beaty Jasińskiej! Gorąca premiera!
 3. "Ja i Ty" – Najnowszy hit zespołu Roy podbija rynek disco polo! To ich najlepsza produkcja? Fani ostro komentują
 4. Zenek Martyniuk zaskakuje nowym wyglądem! Żona króla disco polo również zmieniła wizerunek!
 5. Nowa wersja przeboju "Bogini" Bartosza Jagielskiego podbija rynek disco polo!
 6. TOXIC: Góralski Hit "Rosół z Barana" Podbija Serce Polaków! Zobaczcie VIDEO
 7. Paweł Dudek Czadoman królem koncertów?! Gwiazdor disco polo gwarantuje wielkie show, efekty specjalne i niesamowity wokal!
 8. To najlepsze koncerty? Skolim rozgrzał Grodków do czerwoności! Zobacz, co wydarzyło się na koncercie króla latino!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie