Reklama
Polecamy


Reklama

Robert Mays - "Kochanie na śniadanie" | PREMIERA

2017-07-23T12:10:00+02:00 Robert Mays - "Kochanie na śniadanie" | PREMIERA https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/07/robert-mays-kochanie-na-sniadanie-premiera-1500805860.png

Reklama


Źródła zdjęć: Materiały własne
Reklama


Premiera

Zapraszamy do oglądania nowości na łamach naszego serwisu od Roberta Mays pt. "Kochanie na śniadanie".

Reklama

Robert Mays związany jest z muzyką od ponad 10 lat gra eventy i wesela. Postanowił uwieńczyć te zapały nagrywając nowy utwór wraz z teledyskiem.

 

Piosenka o przewrotnym tytule. Chodzi o sex rankiem. Dziewczyna i chłopak poznają się na domówce. Rano budzą się w dwuznacznej sytuacji. O tym co było dalej przekonacie się oglądając teledysk do czego zachęcamy.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Disco polo niespodzianką wieczoru! Ten występ zaskoczył wszystkich gości weselnych!
  2. Marioo szokuje fanów disco polo swoją najnowszą produkcją! Mamy najciekawsze komentarze fanów!
  3. Imperator i cesarz disco polo razem! Ten występ cała Polska zapamięta na długo!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.