Reklama


Reklama

Rewelacyjna nowość od Zenona Martyniuka AKCENT pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Premiera na antenie TVP2!

2020-08-30T22:55:00+02:00 Rewelacyjna nowość od Zenona Martyniuka AKCENT pt. "Nie wolno zabić tej miłości". Premiera na antenie TVP2! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/rewelacyjna-nowosc-od-zenona-martyniuka-pt-nie-wolno-zabic-tej-milosci-zaprezentowana-na-antenie-tvp2-1598819815.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: FaceBook - Akcent Polska
Reklama


Premiera

Ta premiera to idealny dowód na to, że Zenon Martyniuk jest prawdziwym liderem branży

Reklama

Gdyby nazwać go wyłącznie liderem w branży disco polo to tak, jakby nic nie powiedzieć. To prawdziwy król disco polo! Człowiek z talentem do przyciągania milionów fanów, twórca największych hitów disco polo i jednocześnie człowiek o wielkim sercu. Zenon Martyniuk - o nim właśnie mowa.

Zobacz również: Daj To Głośniej biją rekordy popularności! ZOBACZCIE TO! Wyświetlenia przybywają w zawrotnym tempie!

Ten człowiek to prawdziwa definicja słowa sukces. Jeśli przeprowadzilibyśmy sondę uliczną, w której zadalibyśmy pytanie o największy hit disco polo wszech-czasów, to jesteśmy przekonani, że "Przez Twe oczy zielone" plasowałoby się w ścisłej czołówce. Nie ma się czemu dziwić - utwór ten do dziś wybrzmiewa na prawie każdej imprezie, gdzie pojawia się muzyka taneczna. Zenon Martyniuk jednak nie osiada na laurach.

ZENON MARTYNIUK AKCENT W PREMIERZE "NIE WOLNO ZABIĆ TEJ MIŁOŚCI"

Mówiąc o tym, mamy na myśli ciągłą pracę, którą wykonuje Zenon Martyniuk. Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki wykonał on na scenie swój najnowszy utwór "Nie wolno zabić tej miłości". Propozycja bardzo spodobała się zgromadzonym w Świnoujściu fanom, którzy bawili się wspólnie z królem disco polo. 

Ten utwór to bardzo przyjemna propozycja, która spodoba się wszystkim fanom muzyki tanecznej. Sprawdźcie sami! Wspomnianą nowość znajdziecie poniżej.

Zobacz również: Popularna gwiazda disco polo w ciąży? Na zdjęciach pokazała odstający brzuszek!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna musiała się wyładować! Gwiazda disco polo w uczciwie przyznała się do chwili słabości!
  2. Gwiazda disco polo z dekoltem do pasa! Ten widok zwala z nóg! Wygląda olśniewająco!
  3. Zapalenie Płuc u Gwiazdora disco polo! Artysta powiedział o chorobie w mediach!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.