Reklama
Polecamy


Reklama

Rekord frekwencji? Grupa Extazy przyciągnęła tłumy na koncert! Coś wyjątkowego!

2018-12-04T21:58:00+01:00 Rekord frekwencji? Grupa Extazy przyciągnęła tłumy na koncert! Coś wyjątkowego! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/12/rekord-frekwencji-grupa-extazy-przyciagnela-tlumy-na-koncert-cos-wyjatkowego-1543863145.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Mega Music Wilga - Facebook
Reklama


Koncert

Musimy przyznać nagranie robi wrażenie! Sprawdźcie sami!

Reklama

Co poza statystykami wyświetleń utworów, złotymi płytami czy wyróżnieniami na festiwalach daje Artystom największą radość? Pieniądze? Nie. Szybkie samochody? To również nie to. Zatem o co chodzi? Znajomość utworów przez fanów jest dla Artysty ogromnym wyróżnieniem i na naszym rodzimym "discopolowym podwórku" ostatnio rzuca się w oczy. Sami Artyści pokazują to na swoich social mediach.

Na pokazanie wspomnianego zjawiska zdecydował się ostatnio Kamil Chludziński z zespołu Extazy. Podczas koncertu w klubie Mega Music Wilga publika pokazała mu swoją siłę, moc i znajomość utworu "Noc taka czarna".

Musimy przyznać nagranie robi wrażenie! Sprawdźcie sami!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!
  2. Dawid Narożny płynąc na fali sukcesu zapowiada kolejny hit!
  3. Polacy zbierają szczęki z podłogi! Artystka disco polo pozuje w samej bieliźnie! Przesyła kuszący uśmiech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.