Reklama


Reklama

Radek Liszewski (Weekend) porzuci muzykę dla kariery aktorskiej? Film pojawi się po Nowym Roku!

2019-12-10T18:09:00+01:00 Radek Liszewski (Weekend) porzuci muzykę dla kariery aktorskiej? Film pojawi się po Nowym Roku! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/12/radek-liszewski-weekend-porzuci-muzyke-dla-kariery-aktorskiej-1575912402.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Niezaprzeczalnie jest to wielkie docenienie artysty i znaczące wyróżnienie na tle pozostałych wykonawców z branży muzyki tanecznej

Reklama

Wykonawcy disco polo nie tylko potrafią śpiewać. Okazuje się, że mają również talent aktorski. Już niebawem, bo za miesiąc - będziemy mogli podziwiać jednego z wokalistów kultowego zespołu muzyki tanecznej w filmie, który zapowiada się bardzo obiecująco.

Zobacz również: Niepokojący stan zdrowia wokalisty disco polo! Ma duszności i zawroty głowy!

Domyślacie się jaki film mamy na myśli? Dzieli nas niespełna miesiąc od premiery filmu, w którym swój epizod będzie miał uwielbiany Radek Liszewski z zespołu Weekend.

Niezaprzeczalnie jest to wielkie docenienie artysty i znaczące wyróżnienie na tle pozostałych wykonawców z branży muzyki tanecznej. Wielu z was jeszcze nie wie, że lider zespołu Weekend wystąpił w filmie „Mayday”. Premiera została zaplanowana na przyszły miesiąc, czyli już na Nowy Rok.

Warto podkreślić, że zdjęcia do filmu z udziałem wokalisty disco polo były nagrywane w malowniczym Krakowie. Film ,,Mayday" będzie opowiadał historię o perypetiach taksówkarza, który lawiruje między kochającymi małżonkami! Motyw romansu będzie mocna zakorzeniony w fabule. Główny bohater to urodzony bigamista.

Gdy mężczyzna ulega wypadkowi, stara się jakoś wybrnąć z tarapatów! Ściąga przy tym na siebie lawinę problemów. Mimo dramaturgii, wszystko zostało pokazane w taki sposób, że z pewnością popłaczecie się ze śmiechu.

Jak myślicie, w jaką rolę wcielił się Radek Liszewski z zespołu Weekend? Może będzie najlepszym przyjacielem głównego bohatera, który wyznaje zasadę dzisiaj Ty, jutro inna?

Zobacz również: Popularny Youtuber z UK szczerze skomentował legendarną formację disco polo - Top One! Wszyscy w szoku!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Polacy pod wrażeniem ogromnego talentu gwiazdora disco polo! Czadoman (Paweł Dudek) zdobywa coraz większą sławę!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo odsłoniła piękne nogi! Internauci zachwyceni figurą cudownej gwiazdy!
  3. Wokalistki zespołu Top Girls prześladowane przez natrętów! To co robili, wzbudza oburzenie!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.