Reklama
Polecamy


Reklama

Radek Liszewski w Tańcu z Gwiazdami!

2017-03-23T14:21:03+01:00 Radek Liszewski w Tańcu z Gwiazdami! https://disco-polo.info/Upload/articles/2017/03/Radek-Liszewski-w-Tańcu-z-Gwiazdami.jpg

ReklamaReklama


Życie gwiazd

Producenci programu Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami wielokrotnie kusili Radka Liszewskiego, Zenona Martyniuka, czy Magdę Narożną  do wzięcia udziału w jednym z najpopularniejszy programów telewizji Polsat.   Jednak udało się...

Reklama

Producenci programu Dancing with the Stars – Taniec z Gwiazdami wielokrotnie kusili Radka Liszewskiego, Zenona Martyniuka, czy Magdę Narożną  do wzięcia udziału w jednym z najpopularniejszy programów telewizji Polsat.

 

Jednak udało się namówić jedną z gwiazd. Mowa jest o Radku Liszewski, czyli liderze formacji Weekend, który pojawi się w programie Taniec z Gwiazdami. Jednak Radek nie będzie uczestnikiem tego programu, jedynie wystąpi jako gwiazda i zaśpiewa swój utwór. Za występ grupa Weekend ma zgarnąć sporą kwotę ponad 30 tysięcy zł.

 

Emisja odcinka z udziałem formacji Weekend jest zaplanowana na kwiecień.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wykonawca disco polo posądzony o pedofilię!? Dramat nastolatki rozegrał się w internecie!
  2. Przeprosiny - Mateusz Podemski
  3. Osobiste wyznanie popularnej gwiazdy disco polo! Artystka szczerze o trudach małżeństwa!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.