Reklama
Polecamy


Reklama

Pustki na koncercie Sławomira?! "Był koncert w Częstochowie, myślałem, że ktoś przyjdzie" | VIDEO

2018-05-13T07:24:00+02:00 Pustki na koncercie Sławomira?! "Był koncert w Częstochowie, myślałem, że ktoś przyjdzie" | VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/pustki-na-koncercie-slawomira-byl-koncert-w-czestochowie-myslalem-ze-ktos-przyjdzie-video-1526164358.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Sławomir na swoim oficjalnym profilu udostępnił film, który zadziwił fanów artysty.

Reklama

Rok 2018 z pewnością należy do Sławomira, którego popularność jest przeogromna. Jednak artysta był zaskoczony koncertem w Częstochowie.

Z tej okazji nagrał filmik, który umieściła na swoim oficjalnym profilu w serwisie YouTube. Materiał wideo zaczyna od słów " "Był koncert w Częstochowie, myślałem, że ktoś przyjdzie". Następna część filmiku jest zaskakująca.

Zobaczcie nagranie. 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Na tą premierę czekało miliony Polaków! Legenda muzyki disco polo z nowym utworem!
  2. To będzie prawdziwe show - Kielce stolicą disco polo!
  3. Uwielbiana gwiazda disco polo, pozuje w odważnym stroju. Prysznic w kadrze dodaje jej pikanterii!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.