2021-10-20T21:03:00+02:00 Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem! https://disco-polo.info/uploads/news/przyjazn-po-rozstaniu-gwiazda-disco-polo-angelika-zmijewska-szczerze-o-relacji-z-milympanemjpg.jpg

Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!

Redakcja , 20 Październik 2021  21:03
Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
Źródło zdjęć: instagram.com/angelika.zmijewska

Rozstanie odbyło się bardzo kameralnie i dyskretnie. Wierni fani wokalistki doskonale wiedzieli, że przeżywa ona bardzo trudny


>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama

Każdy z nas niezależnie od etapu życia w jakim się znajduje, jest świadomy, że musi zmierzyć się ze stratą, dotyczy to różnych dziedzin, a najciężej w takich sytuacjach mają osoby znane, ponieważ ich życie nieustannie znajduje się na świeczniku.

Zobacz również: Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!

Jakiś czas temu bolesne rozstanie przeżyła Angelika Żmijewska, utalentowana i urocza wokalistka zespołu Topky. Piosenkarka jest bardzo ambitną i silną kobietą, mimo tego, że jej były partner również należy do branży disco polo, rozstanie odbyło się bardzo kameralnie i dyskretnie.

Wierni fani wokalistki doskonale wiedzieli, że przeżywa ona bardzo trudny i zarazem smutny czas, jednak Angelika starała się aby nie było tego po niej widać, oddając się w wir kariery muzycznej. Dziś wokalistka jest szczęśliwą singielką, która mocno koncentruje się na celu i dąży do samorealizacji, zarówno pod względem muzycznym, jak i prywatnym, wykonując japońskie masaże twarzy - Kobido.

Reklama

Jak wiadomo gwiazda utrzymuje stały kontakt z fanami w mediach społecznościowych. Niedawno na jej story padło pytanie: „Odzywacie się normalnie z miłym?”, na co odpowiedziała

 „Różnie. Jestem świadoma, że w mniejszym lub większym stopniu wciąż będzie w moim życiu przez wspólną branżę, czy znajomych i inne sprawy, więc jakoś się do tego ustosunkuję”.

Angelika jest niezwykle rozsądną i opanowaną osobą, stara się nikogo w swoim życiu nie skreślać i niezależnie od tego jakie stosunki ją łączą z daną osobą, jest miła i uprzejma.

Reklama

Wokalistka oprócz fantastycznego i mocnego głosu jest niezwykle sympatyczną i pozytywną osobą, potwierdza to fakt, że nie tylko w branży, ale również prywatnie posiada wielu przyjaciół. Gwiazdę w pełnej krasie możemy zobaczyć także w jej najnowszym debiutanckim singlu pt: „Szpile”, który wykonuje razem ze swoją przyjaciółką Paulą Karpowicz.

Zobacz również: Mikołajkowa składanka trafiła właśnie do sieci! To największe hity disco polo ostatnich miesięcy!

Reklama
Plik Angelika---rozstanie-1.png
Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Topky - Szpile
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany wokalista disco polo pokazał zdjęcie z malutkim synkiem! Wzruszająca fotka Przemka Budki chwyta za serce!
  2. Uwielbiana wokalistka disco polo ujawniła fanom swój kolejny talent! Elwira Mejk to prawdziwa kobieta renesansu?!
  3. Gorąca premiera Top Girls pt. 'Fake Love' już dostępna! Ten utwór stanie się nowym hitem disco polo?! Fani komentują!
  4. Uwielbiany gwiazdor disco polo sięgnął po klasykę gatunku! Wokalista odświeżył kawałek sprzed ćwierćwiecza! Poznajecie go?!
  5. Popularna wokalistka disco polo z dumą prezentuje swoje piękne ciało! Joanna Kaczanowska (Etna) wygląda obłędnie!
  6. Dawid Narożny stawia na współpracę! Gwiazdor nagrał duet z grupą Motive! Artyści kawałkiem 'Jedyna' zawojują świat?!
  7. Wielki sukces zespołu Mig! Najpopularniejsza rodzina disco polo w Polsce podbija NOWOŚCIĄ internet!
  8. Rewelacyjna nowość od formacji Lesioki trafiła do sieci! Czy utwór 'Ja Będę Gonił Cię' stanie się hitem disco polo?

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami