2023-04-28T06:30:00+02:00 Przepiękne dziewczyny z Top Girls wyglądają bosko! Odważne stroje dodają pikanterii To najpiękniejsze wo Zespół Top Girls to obecnie jedna z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Po zmianach personalnych w 2021 roku, wokalistki Justyna Lubas, Kasia Grabowska i Natalia Siemie https://disco-polo.info/uploads/news/przepiekne-dziewczyny-z-top-girls-wygladaja-bosko-odwazne-stroje-dodaja-pikanteriijpg.jpg Disco-Polo.info

Przepiękne dziewczyny z Top Girls wyglądają bosko! Odważne stroje dodają pikanterii To najpiękniejsze wokalistki disco polo?


Zespół Top Girls to obecnie jedna z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Po zmianach personalnych w 2021 roku, wokalistki Justyna Lubas, Kasia Grabowska i Natalia Siemieniecka udowodniły, że są godnymi następczyniami poprzedniego składu. Ich ostatni koncert w klubie Explosion Borkowo i odważne stroje, które zaprezentowały na scenie, wzbudziły wiele emocji wśród fanów muzyki disco polo. Sprawdź, dlaczego dziewczyny z Top Girls zasługują na miano najpiękniejszych wokalistek disco polo i co sprawia, że ich stylizacje są tak wyjątkowe.

Autor: Adam Begier, 28 Kwiecień 2023  06:30
Źródło zdjęć: facebook.com/ExplosionBorkowo
Przepiękne dziewczyny z Top Girls wyglądają bosko! Odważne stroje dodają pikanterii To najpiękniejsze wokalistki disco polo?
Wybrane dla Ciebie:
 1. "Jesteś jak wiosna" mamy przedpremierę nowego hitu od Kordiana | VIDEO
 2. Gorąca premiera: Mirage & Yoko z utworem dla króla disco polo pt. "Nadzieja"! Wyróżnienie dla Danuty i Zenka Martyniuków!
 3. Mega Premiera: Skolim i Cleo - w produkcji "Dziewczyno piękna" To najlepszy duet w historii?! Zobacz NOWOŚĆ

  Zespół Top Girls - historia i zmiany personalne

  Zespół Top Girls powstał w 2016 roku, ale to zmiany personalne w 2021 roku przyciągnęły uwagę mediów i fanów. Mimo kontrowersji związanych z odejściem poprzedniego składu, nowe wokalistki Justyna Lubas, Kasia Grabowska i Natalia Siemieniecka udowodniły, że są godnymi następczyniami. Wkrótce po zmianach personalnych zespół wydał wiele nowych utworów, które szybko stały się hitami w Polsce.

  Top Girls to zespół, który nieustannie koncertuje. Ostatnio zagrały w klubie Explosion Borkowo, a ich występ zrobił ogromne wrażenie na publiczności. Wokalistki disco polo wyglądały jak milion dolarów, co z pewnością przyciągnęło uwagę fanów muzyki i mediów.

  Odkryte i odważne stroje Top Girls

  Stylizacje dziewczyn z Top Girls na koncertach zawsze są na wysokim poziomie, a ich ostatni występ był tego najlepszym przykładem. Wokalistki zaprezentowały piękne czarne stroje, które subtelnie eksponowały ich wdzięki i kobiecość. Odważne dekolty i odkryte ramiona sprawiały, że wokalistki wyglądały nie tylko pięknie, ale również bardzo seksownie.

  Najpiękniejsze wokalistki disco polo?

  Fani muzyki disco polo od lat mają swoje ulubione zespoły i wokalistki. Dziewczyny z Top Girls po ostatnim koncercie w klubie Explosion Borkowo, z pewnością znalazły się na liście najpiękniejszych wokalistek disco polo. Ich stylizacje i uroda zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie.

  Zespół Top Girls to grupa, która nie tylko tworzy świetną muzykę, ale również potrafi zaimponować swoim wyglądem. Ich ostatni występ w klubie Explosion Borkowo udowodnił, że odważne stroje potrafią dodać pikanterii i sprawić, że wokalistki wyglądają bosko.

  Galeria zdjęć:
  Plik Top-Girls---Explosion-Borkowo-1.jpg
  Plik Top-Girls---Explosion-Borkowo-5.jpg
  Plik Top-Girls---Explosion-Borkowo-4.jpg
  Plik Top-Girls---Explosion-Borkowo-3.jpg
  Plik Top-Girls---Explosion-Borkowo-2.jpg

  TOP GIRLS – To nie tak miało być

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Lares przełamuje granice! Jego nowy cover 'Granica 2024' już dostępny – sprawdź teraz!
  2. To był hit lat '90! Posłuchaj jak przebój grupy Kolor "Pierwsza miłość" brzmi w nowej odsłonie.
  3. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  4. "Przytul moje serce" – nowy hit od Boys! Mega premiera
  5. Dawid Narożny zaprasza do współpracy! Promuj swoją firmę w nowym teledysku "Królowa jest tylko jedna"
  6. "Daj To Głośniej" podbija Londyn! Polski zespół disco polo zadebiutował na Wyspach!
  7. "Połowa raperów robi lepsze disco polo niż discopolowcy" odważne słowa Marcina Miller z Boys u Żurnalisty! | VIDEO
  8. Doda i Zenek Martyniuk Razem na Gali "Osobowości i Sukcesy 2024" - Niecodzienne spotkanie dwojga ikon

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie