Reklama


Reklama

Przepiękna urodzinowa niespodzianka w rękach wokalisty disco polo! Wygląda cudownie!

2020-10-06T17:23:00+02:00 Przepiękna urodzinowa niespodzianka w rękach wokalisty disco polo! Wygląda cudownie! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/10/przepiekny-urodzinowy-tort-w-rekach-lidera-formacji-joker-wyglada-cudownie-1601816362.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/PiotrKoczocikJoker
Reklama


Życie gwiazd

To była niecodzienna okazja - na twarzy wokalisty disco polo widać ogromne wzruszenie!

Reklama

Świat disco polo jest pełen ciepłych i pozytywnych emocji. Przekonał się o tym na własne oczy Artysta disco polo, którego znamy z wielu ciekawych produkcji. Przyjaciele sprawili mu niespodziankę, która zostanie w jego pamięci na długo!

Zobacz również: Psychofan oferuje nagie zdjęcia wokalistki disco polo, które nigdy nie powstały! Angelika Żmijewska (Top Girls) apeluje do internautów o pomoc!

Piotr Koczocik to wokalista formacji Joker. Znamy go z wielu hitów, m.in. "Napad na serce", "Taka miłość", "Daj mi raj" czy "Dziewczyna ta". Utwory Artysty zgromadziły na YouTube ponad 123 miliony odsłon, co jest niebywałym wynikiem! Fani tłumnie pojawiają się na koncertach Artysty, co jest wyrazem ogromnego oddania i zamiłowania do utworów Jokera. 

Piotrek w ostatnim czasie obchodził swoje 31 urodziny. Z tej okazji najbliżsi przygotowali dla niego nie lada niespodziankę - otrzymał on bowiem piękny tort, na widok którego cieknie nam ślinka! Wokalista podziękował swojej ukochanej żonie oraz przyjaciołom, dzięki którym spotkanie w cudownym gronie mogło się odbyć. Na zdjęciach widzimy zadowolonego Artystę, który bez wątpienia jest wzruszony wydarzeniem. Możemy jedynie dodać, ze choć były to 31 urodziny, to wokalista wygląda przynajmniej na kilka lat mniej!

Cała Redakcja życzy Piotrowi wszystkiego dobrego! Czekamy na kolejne hity w jego wykonaniu!

Zobacz również: Dom nie jest jej jedynym azylem! Wokalistka disco polo zdradziła tajemnicę, gdzie czuje się najlepiej!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ogromna ilość nagród spłynęła na ręce gwiazd disco polo! Top Girls rozbiły bank!
  2. Początek wielkiej rywalizacji?! Bitwa pomiędzy zespołami disco polo na antenie Polo TV!
  3. Gwiazdor disco polo za sterami samolotu! To jedna z najlepszych produkcji na rynku muzycznym?!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.