2017-03-17T13:51:00+01:00 Przebojowa Majówka w Stężycy odbędzie się 20 maja! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/03/Przebojowa-majówka-w-Stężycy-disco-polo.jpg

Przebojowa Majówka w Stężycy odbędzie się 20 maja!

Redakcja , 17 Marzec 2017  13:51

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Przebojowa Majówka w Stężycy odbędzie się 20 maja!
Źródło zdjęć:
Reklama

Jak informują organizatorzy – „Już po raz III rusza najgorętsza majówka na Kaszubach! Przebojowa Majówka w Stężycy to nie lada gratka na otwarcie imprezowego sezonu! Jeżeli kochasz muzykę disco polo i dance to z pewnością będziesz bawi...

Reklama

Jak informują organizatorzy – „Już po raz III rusza najgorętsza majówka na Kaszubach! Przebojowa Majówka w Stężycy to nie lada gratka na otwarcie imprezowego sezonu! Jeżeli kochasz muzykę disco polo i dance to z pewnością będziesz bawić się razem z nami 20 maja!

 

W stężyckim amfiteatrze pojawią się takie gwiazdy jak: Classic, Boys, Jorrgus, Akcent, Long & Junior, Exaited, Power Play, Extazy oraz Top Girls i inni, o których dowiecie się niebawem.

 

Wcześniejsze edycje cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, co wpłynęło m.in. na popularność tej imprezy. Dla fanów muzyki disco polo & dance z pewnością istotną wiadomością jest fakt, że wstęp jest wolny stąd też nie będzie żadnej dystrybucji biletów!

 

Impreza będzie transmitowana przez telewizję Polo TV, a organizatorem jest firma Agencja Eventowa „World Media”. Wszystkich zainteresowanych wydarzeniem zachęcamy do obserwacji naszego serwisu, na którym na bieżąco będziemy informować Was o wszystkich szczegółach dotyczących imprezy, do której możecie dołączyć również za pośrednictwem wydarzenia na facebook’u.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Dzieci Sławomira Świerzyńskiego podbijają świat disco polo wyjątkową premierą! To nowa wersja jednego z największych hitów rodzeństwa!
  2. Idealne ciało ślicznej gwiazdy disco polo! Fanom opadły szczęki!
  3. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!
  4. Kolejne zmiany! Wokalistki disco polo Topky zaprezentowały nowego członka zespołu! Kim jest tajemniczy mężczyzna?!
  5. Gorące zdjęcie Topek podbija sieć! Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz wyglądają jak prawdziwe modelki! Fani oczarowani!
  6. Największe hity zespołu Extazy w pigułce! Do sieci trafiła niezwykła składanka disco polo!
  7. Dzieci lidera zespołu Bayer Full atakują sieć wyśmienitą premierą! Zapowiada się nowy przebój disco polo?!
  8. Elwira MEJK wygląda jak nastolatka! Uwielbiana wokalistka popularnej grupy disco polo pokazała zgrabne nogi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami