Reklama


Reklama

Program o DISCO POLO POWRACA na główną antenę Polsatu! Wśród prowadzących Folwarska, Kotyński i Miller!

2020-02-27T08:00:00+01:00 Program o DISCO POLO POWRACA na główną antenę Polsatu! Wśród prowadzących Folwarska, Kotyński i Miller! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/program-o-disco-polo-powraca-na-glowna-antene-polsatu-1582655091.png

Reklama


Źródła zdjęć: fot. Polsat
Reklama


Telewizja

Na główną antenę telewizji Polsat powraca program związany z muzyką disco polo

Reklama

Na tą wiadomość fani disco polo musieli czekać od 2002 roku! Na główną antenę telewizji Polsat powraca program związany z muzyką disco polo. Program „Disco polo – 25 lat później” poprowadzą Edyta Folwarska z Polo TV, oraz uwielbiany prezenter Marcin Kotyński z Disco Polo Music

Zobacz również: Disco Polo w cygańskich klimatach podbija sieć! Czy to nowy przebój muzyki tanecznej?!

W nowym cyklu znajdą się wywiady z największymi gwiazdami muzyki disco polo. Widzowie będą mogli zobaczyć, jak rynek disco polo zmieniał się na przestrzeni ostatnich dwudziestu pięciu lat.

W programie zobaczymy również Marcina Miller, który będzie miał swój kącik z gwiazdami muzyki disco polo sprzed lat. Będzie rozmawiał z kolegami z branży na temat muzyki i nie tylko.

„Disco polo – 25 lat później” będzie można śledzić od 14 marca w soboty o 10:40 w Polsacie. Jest to pasmo, w którym dotychczas pokazywano „Moje disco, moje wszystko”.

Powtórki „Disco polo – 25 lat później” będą nadawane w Disco Polo Music, a także na antenie Polo TV.

Zobacz również: Gwiazdy disco polo przepraszają za niefortunne słowa Sławomira Świerzyńskiego.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Nowość, która porusza serca! Artyści disco polo na przekór pandemii stworzyli świetny kawałek!
  2. Fani zachwyceni! Marcin Miller BOYS znalazł się w centrum zainteresowania!
  3. Odważne selfie Magdy Narożnej wywołało gorącą dyskusję w sieci!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.