2023-04-16T18:15:00+02:00 Prezes PZPN Cezary Kulesza na imprezie z muzyką disco polo w USA! Wspólne foto z gwiazdą muzyki tanecznej. Zobacz zdjęcie prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z Patrykiem Pegzą i odkryj, dlaczego muzyka disco polo przyciąga ludzi z różnych środowisk. Sprawdź nasz artykuł o imprezie, na https://disco-polo.info/uploads/news/prezes-pzpn-cezary-kulesza-na-imprezie-disco-polo-w-usa-wspolne-foto-z-gwiazda-muzyki-tanecznejjpg.jpg Disco-Polo.info

Prezes PZPN Cezary Kulesza na imprezie z muzyką disco polo w USA! Wspólne foto z gwiazdą muzyki tanecznej.


Zobacz zdjęcie prezesa PZPN Cezarego Kuleszy z Patrykiem Pegzą i odkryj, dlaczego muzyka disco polo przyciąga ludzi z różnych środowisk. Sprawdź nasz artykuł o imprezie, na której królowały przeboje After Party i Szpilek, a gościem specjalnym był Cezary Kulesza!

Autor: Adam Begier, 16 Kwiecień 2023  18:15
Źródło zdjęć: facebook.com/lAfterParty
Prezes PZPN Cezary Kulesza na imprezie z muzyką disco polo w USA! Wspólne foto z gwiazdą muzyki tanecznej.
Wybrane dla Ciebie:
 1. Marioo przełamuje schematy! Nowy hit 'Schowaj Mnie' - powrót do lat 80. Sprawdź
 2. Majówka w Pile 2024 – Zobacz Power Play na żywo!
 3. Bayer Full i Sławomir Świerzyński znów na topie z kultowym hitem "Szła dzieweczka do laseczka"| VIDEO

  W ostatni weekend świat muzyki disco polo żył szczególnym wydarzeniem. Zespoły After Party oraz Szpilki zostali zaproszeni do USA, gdzie zagrały trzy niezapomniane koncerty. Jednym z ważniejszych punktów programu była Jubileuszowa Gala AAC Eglas z okazji 80-lecia istnienia klubu, która zgromadziła nie tylko wielu fanów muzyki disco polo, ale także wyjątkowych gości specjalnych, wśród których znaleźli się Paweł Zyzak, Kamil Bortniaczuk oraz prezes PZPN Cezary Kulesza.

  Patryk Pegza i zdjęcie z prezesem PZPN

  Zdjęcie na którym widać lidera zespołu After Party, Patryka Pegzę oraz prezesa PZPN Cezarego Kuleszę, krąży teraz po social media. Widok prezesów Polskiego Związku Piłki Nożnej wśród gwiazdy disco polo, na pierwszy rzut oka może wydawać się zaskakujący, jednak nie powinien dziwić nikogo, kto zna wyczucie muzyczne pana Kuleszy. To on jest właścicielem największego wydawnictwa disco polo w Polsce - Green Star.

  Podczas Jubileuszowej gali klubu AAC Eglas okazji 80-lecia istnienia oprócz wykwintnej kolacji, nagród, wspólnych zdjęć, na scenie królowała muzyka disco polo. Wystąpił zespół After Party, zespół Szpilki oraz Kaspi. 


  AFTER PARTY - ZA TĄ DZIEWCZYNĘ ODDAM WSZYSTKO CO MAM

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Skolim rozgrzał Warszawę! Ekscytująca noc w klubie Explosion | VIDEO
  2. Znane gwiazdy disco polo Freaky Boys & Blondi zrealizowali wspólną nowość „Daj mi tylko noc”. Podbiją tym listy przebojów?!
  3. Majówkowy maraton gwiazd disco polo DiscoBoys! Gdzie zagra formacja Kamila Kossakowskiego?
  4. Klubowa wersja hitu Dawida Narożnego "Królowa jest tylko jedna" od Dance 2 Disco podbije klubowe parkiety w Polsce?! To brzmi świetnie!
  5. Andre gwiazdą na imprezie firmowej! To najlepszy artysta na takie wydarzenia?
  6. 4Ever powraca z hitem! „Kochanków Miałaś Wielu 2024” – premiera!
  7. Rozłam w zespole disco polo! Poszło o wizje i poglądy. Co dalej z grupą i prawami autorskimi?! Mamy komentarz gwiazd!
  8. Festiwal Weselnych Przebojów 2024 - wiemy kto wystąpi! Lista wykonawców!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie