Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera zespołu Zryw pt. "Jeden uśmiech, jedna łza"! - zobaczcie VIDEO

2018-05-06T23:34:00+02:00 Premiera zespołu Zryw pt. "Jeden uśmiech, jedna łza"! - zobaczcie VIDEO https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/05/premiera-zespolu-zryw-pt-jeden-usmiech-jedna-lza-zobaczcie-video-1525643414.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Formacja Zryw wyszła na przeciw sympatykom klasycznych brzmień i udostępniła bardzo nastrojową produkcję pt. "Jeden uśmiech, jedna łza"

Reklama

Produkcje z lat '90 charakteryzują się niepowtarzalnym klimatem, którego w obecnych produkcjach wielu osobom brakuje. Formacja Zryw wyszła na przeciw sympatykom klasycznych brzmień i udostępniła bardzo nastrojową produkcję pt. "Jeden uśmiech, jedna łza"

Z muzyką związany jestem od dzieciństwa i jestem założycielem zespołu ZRYW. Skład zespołu przez te lata zmieniał się , lecz ja jestem w nim od początku (..) Nigdy wcześniej nie myślałem o tworzeniu i nagrywaniu własnych piosenek. Wykonywałem tylko covery. Dopiero po raz pierwszy w 2015 roku postanowiłem stworzyć coś od podstaw, samemu, łącznie z tekstem i muzyką – przyznał w rozmowie z nam Marcin, wokalista zespołu, który odpowiada za tekst, słowa, aranżację i klip wspomnianej nowości

Piosenka "Jeden uśmiech, jedna łza" swym brzmieniem nawiązuje do wspomnianych sprzed dwudziestu lat melodii, których słucha się z wielkim sentymentem. Czy to sprawi, że poniższa nowość okaże się wielkim przebojem? Wyprze klubowe brzmienie? 

Ref: Jeszcze jeden uśmiech, jeszcze jedna łza. Oczy najpiękniejsze, jakie tylko znam. W moich snach pojawiasz ciągle się dziewczyno ma. Nie zapomnę Ciebie, miła, miła ma! solo

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Magda Narożna (Piękni i Młodzi) w roli kury domowej? Gwiazda mówi o tym wprost!
  2. Zenon Martyniuk (Akcent) zdeklasował konkurencję! Dobra passa króla disco polo trwa!
  3. Gwiazdor disco polo skradł całe show! Wszystkie kamery były skierowane na artystę!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.