2016-06-01T18:55:00+02:00 Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/mikesh-moja-naj.jpg

Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video

Redakcja , 01 Czerwiec 2016  18:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video
Źródło zdjęć:
Reklama

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką był teledysk „Jak będę milionerem” w sieci pojawiła się kolejna produkcja grupy Mikesh.  Wokalista pochodzący z Piły ma już na swoim koncie takie produkcje jak m.in. „Pozwól mi się dotknąć...

Reklama

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką był teledysk „Jak będę milionerem” w sieci pojawiła się kolejna produkcja grupy Mikesh.  Wokalista pochodzący z Piły ma już na swoim koncie takie produkcje jak m.in. „Pozwól mi się dotknąć”, „Daj mi dzień” oraz „Baluj nie żałuj”.

 

Obecnie do repertuaru Mikesh’a dołączyła już kolejna produkcja pt. „Moja Naj”, do której zespół zrealizował również teledysk kręcony m.in. w restauracji Amor. Zdjęcia podobnie jak przy ostatniej propozycji zostały zrealizowane w rodzinnym mieście wokalisty, w Pile.

 

Za muzykę odpowiadają Robert Balcerzak – odpowiedzialny również za aranżację, mix-mastering-vocale – oraz Michał Masłowski, który odpowiada także za słowa piosenki.
Produkcją video, w którym wystąpiła obok Mikesh’a wodzianka Kuby wojewódzkiego – Marta Karpińska – odpowiada MUUVI Studio. Czy nowość przypadnie Wam do gustu?

 

Zobaczcie nowość.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. 7 milionów w dwa miesiące?! Magdalena Narożna z grupą Piękni i Młodzi udowodniła, że to możliwe! Fani gratulują!
  2. Wielka premiera?! Zenon Martyniuk zdradził plany wydawnicze! Król disco polo poszukuje chętnych do współpracy przy nowej produkcji!
  3. Spore problemy zespołu Playboys! Pechowe zdarzenie uwielbianych gwiazdorów disco polo!
  4. Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!
  5. Marcin Miller – Boys przyłapany w towarzystwie ponętnej blondynki! Długonoga piękność skradła serce uwielbianego gwiazdora disco polo?!
  6. Gorąca sesja w basenie! Ponętna wokalistka disco polo odważnie odsłoniła swoje wdzięki!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami