2016-06-01T18:55:00+02:00 Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/mikesh-moja-naj.jpg

Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video

Redakcja , 01 Czerwiec 2016  18:55
Premiera teledysku: Mikesh – Moja Naj | zobaczcie video
Źródło zdjęć:

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką był teledysk „Jak będę milionerem” w sieci pojawiła się kolejna produkcja grupy Mikesh.  Wokalista pochodzący z Piły ma już na swoim koncie takie produkcje jak m.in. „Pozwól mi się dotknąć...

Reklama

Po kilku miesiącach od ostatniej premiery jaką był teledysk „Jak będę milionerem” w sieci pojawiła się kolejna produkcja grupy Mikesh.  Wokalista pochodzący z Piły ma już na swoim koncie takie produkcje jak m.in. „Pozwól mi się dotknąć”, „Daj mi dzień” oraz „Baluj nie żałuj”.

 

Obecnie do repertuaru Mikesh’a dołączyła już kolejna produkcja pt. „Moja Naj”, do której zespół zrealizował również teledysk kręcony m.in. w restauracji Amor. Zdjęcia podobnie jak przy ostatniej propozycji zostały zrealizowane w rodzinnym mieście wokalisty, w Pile.

 

Za muzykę odpowiadają Robert Balcerzak – odpowiedzialny również za aranżację, mix-mastering-vocale – oraz Michał Masłowski, który odpowiada także za słowa piosenki.
Produkcją video, w którym wystąpiła obok Mikesh’a wodzianka Kuby wojewódzkiego – Marta Karpińska – odpowiada MUUVI Studio. Czy nowość przypadnie Wam do gustu?

 

Zobaczcie nowość.

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Zenon Martyniuk (Akcent) i gwiazdor rock polo Sławomir razem! Artyści nagrali ważny apel do polskich piłkarzy!
  2. MiłyPan występuje pod nowym pseudonimem! Popularny gwiazdor disco polo obrał nowy kierunek muzyczny i wydał petardę!
  3. Wakacyjna Trasa Dwójki - na scenie plejada gwiazd disco polo! Wśród nich Zenon Martyniuk, Mig i Bayera!
  4. Znany gwiazdor disco polo diametralnie zmienił styl muzyczny w nowej produkcji! Co na to fani?!
  5. Wokalistka disco polo w ciąży! Gwiazda pokazała ciążowy brzuszek, to już szósty miesiąc!
  6. Tłumy na koncercie uwielbianego zespołu disco polo! Scena prawie zapłonęła! Na to czekały miliony!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami