2016-06-23T21:35:00+02:00 Premiera teledysku: Lancer – Słodka Kokietka https://disco-polo.info/uploads/news/2016/06/lancer-slodka-kokietka.jpg

Premiera teledysku: Lancer – Słodka Kokietka

Redakcja , 23 Czerwiec 2016  21:35

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera teledysku: Lancer – Słodka Kokietka
Źródło zdjęć:

„Słodka kokietka” jest to kawałek opowiadający o dziewczynie, która potrafi kokietować jak i owijać mężczyzn wokół palca. Główny bohaterem jest sam wokalista, który spotyka piękną kokietkę, w której się zwyczajnie zakochuje.   Jed...

Reklama

„Słodka kokietka” jest to kawałek opowiadający o dziewczynie, która potrafi kokietować jak i owijać mężczyzn wokół palca. Główny bohaterem jest sam wokalista, który spotyka piękną kokietkę, w której się zwyczajnie zakochuje.

 

Jednak jak to lider zespołu stwierdził „Niezbadane są wyroki miłości”. Co się będzie dalej działo tego dowiecie się  oglądając najnowszy teledysk zespołu Lancer.

 

Zapraszamy gorąco do zapoznania się z najnowszą propozycją pt. „Słodka kokietka”.

 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  2. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  3. To było coś nieziemskiego. Gwiazdy disco polo Angelika Żmijewska i Paula Karpowicz sprawiły, że wszyscy oszaleli!
  4. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  5. To nie plotki! Magda Narożna podzieliła się swoją radością! Osobisty wpisy gwiazdy disco polo wywołał lawinę komentarzy!
  6. Gwiazdor disco polo zamknął się w studiu nagraniowym! Będziecie zaskoczeni z kim współpracuje Jakub Urbański - Playboys!
  7. Nowa wersja 'Brunetek' trafiła do sieci w nowej wersji! Fani disco polo nie kryją radości!
  8. Wyjątkowy album znanych gwiazd disco polo trafił właśnie do sprzedaży! Album zawiera ponad 30 utworów!To prawdziwy muzyczny bestseller!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami