2016-02-09T18:29:00+01:00 Premiera: Lancer – Rower https://disco-polo.info/uploads/news/2016/02/Przechwytywanie.png

Premiera: Lancer – Rower

Redakcja , 09 Luty 2016  18:29

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Premiera: Lancer – Rower
Źródło zdjęć:

Zespół Lancer to trzech mężczyzn, którzy pomimo młodego stażu w branży disco polo cieszą się licznym gronem fanów oraz ciekawymi pomysłami na nowe utwory.   Jeden z nich prezentujemy na łamach naszego portalu właśnie dzisiaj. „RowerR...

Reklama

Zespół Lancer to trzech mężczyzn, którzy pomimo młodego stażu w branży disco polo cieszą się licznym gronem fanów oraz ciekawymi pomysłami na nowe utwory.

 
Jeden z nich prezentujemy na łamach naszego portalu właśnie dzisiaj. „Rower” to piosenka, którą grupa postanowiła opublikować dla swoich fanów.

 

Zespół znany jest również z utworów takich jak: „Loverboy”, „Co Ty w sobie masz” oraz „Bo ta mała”. Za premierę ich najnowszego klipu do utworu „Rower” odpowiedzialna jest „Taneczna Muza” którą znacie m.in. z teledysków grupy Rokets czy Bayera.

.

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Genialna premiera od Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full oraz Marcina Millera - Boys! To prawdziwy sztos!
  2. Co za zmiana! Ten detal zmienił twarz popularnego wokalisty disco polo! Metamorfozę skomentowała nawet Magda Narożna!
  3. 'Jedna rada na miłość nie wydawaj' - to prawdziwy hit disco polo! Genialna nowość podbija serca milionów Polaków!
  4. Znany gwiazdor disco polo zaśpiewał wielki hit Krzysztofa Krawczyka! Jak Wyszło?! Brawurowe wykonanie zachwyciło internautów!
  5. Co na to Marcin Miller?! Fan gwiazdora disco polo nagrał teledysk do Jego zapomnianej piosenki! Internauci zachwyceni!
  6. Pamiętacie imprezy disco polo w remizach?! Młodzi artyści zabrali fanów w podróż do szalonych lat 90-tych! NOWOŚĆ
  7. Odważne zdjęcia przy stole! Sławomir bez Kajry celebruje uroczystość weselną! Te fotki to HIT
  8. Kamil Chludziński - Extazy zdradza pikantne plany na przyszłość! To będzie niezwykle pracowita jesień dla gwiazdora disco polo!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami