2017-06-26T20:37:00+02:00 "Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?! Nowość zrealizowana w Skansenie Bicz pod Koninem ma bawić, radować i przede wszystkim cieszyć! Przepiękna sceneria i wpadająca w ucho melodia https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/bawic-sie-to-motyw-przewodni-nowosci-grupy-lancer-jest-sztos-1498490517.jpg Disco-Polo.info

"Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?!


Data Publikacji: 26 Czerwiec 2017  20:37
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowość zrealizowana w Skansenie Bicz pod Koninem ma bawić, radować i przede wszystkim cieszyć! Przepiękna sceneria i wpadająca w ucho melodia

"Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?!
Reklama
WYBRANE DLA CIEBIE:
  1. Gorąca premiera Raider! „Ona jest HOT” rozgrzewa scenę disco polo i zachwyca klimatem Chorwacji
  2. „Gdy jesteś blisko kochanie” to nowa propozycja Andre! Posłuchaj jako pierwszy!
  3. Subacik z nowym hitem! „Ona kręci” rozgrzała YouTube do czerwoności! Milion na koncie!
Reklama

Trzech przystojnych mężczyzn, którzy pomimo młodego stażu w branży disco polo cieszą się licznym gronem fanów oraz ciekawymi pomysłami na nowe utwory ponownie zaskakują!

W ostatnich dniach zespół zrealizował nowość pt. "Bawić się"

"Utwór utrzymany w typowo polskich biesiadnych klimatach, pełen energii humoru i szybkiej muzyki pod nóżkę. "

Teledysk do wspomnianej piosenki zrealizowany został w Skansenie Bicz pod Koninem, przez ekipę Okoniewski Filmworks, której dowodzi bystry i niezawodny "Okoń".

Wymowny tytuł "Bawić się" wskazuje, że numer będzie tryskał żarem! Oj oj - zapowiada się mega wakacyjna produkcja, która może wiele na naszym rynku namieszać. Całość niebawem! 

Źródło Redakcja Disco-Polo.info
Data publikacji: 26 Czerwiec 2017  20:37
O autorze: Redakcja disco-polo.info – serwis tworzony przez pasjonatów muzyki disco polo. Codziennie dostarczamy rzetelne informacje o premierach, koncertach i wydarzeniach ze świata muzyki tanecznej.

Obserwuj nas w social mediach:



PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:
  1. „A gdyby tak” Rompey stało się hitem sieci i zdobywa tysiące wyświetleń
  2. Bayera mistrzem wesel? Zespół zaskoczył nagraniem z wyjątkowego występu
  3. Dj Sofi po sukcesie „Będę czekać” zmaga się z dramatem. Psychofan przekroczył wszelkie granice
  4. Zespół Atut prezentuje premierę „Moja Dziewczyno”
  5. Friendz, czyli ekipa Czajnika i Łobuzy w premierze utworu „Jak ta lala” – humor, magia i milion wyświetleń
  6. Nie wszyscy wiedzieli o tym wyznaniu Marcina Millera. Gwiazdor Boys mówi o straconym czasie z dziećmi
  7. Midix i Dżasta z nowym singlem „Nie mów nic” – wyjątkowy powrót do lat 90 w disco polo
  8. Zespół Max prezentuje premierowy singiel „Śnij moja góraleczko”
NAJCIEKAWSZE DLA CIEBIE:
Obserwuj nas w social mediach
Twórz portal razem z nami
Wiadomości
Teledyski
Zespoły