2017-06-26T20:37:00+02:00 "Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?! https://disco-polo.info/uploads/news/2017/06/bawic-sie-to-motyw-przewodni-nowosci-grupy-lancer-jest-sztos-1498490517.jpg

"Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?!

Redakcja , 26 Czerwiec 2017  20:37

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
"Bawić się" to motyw przewodni nowości grupy Lancer! Jest sztos?!
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Nowość zrealizowana w Skansenie Bicz pod Koninem ma bawić, radować i przede wszystkim cieszyć! Przepiękna sceneria i wpadająca w ucho melodia

Reklama

Trzech przystojnych mężczyzn, którzy pomimo młodego stażu w branży disco polo cieszą się licznym gronem fanów oraz ciekawymi pomysłami na nowe utwory ponownie zaskakują!

W ostatnich dniach zespół zrealizował nowość pt. "Bawić się"

"Utwór utrzymany w typowo polskich biesiadnych klimatach, pełen energii humoru i szybkiej muzyki pod nóżkę. "

Teledysk do wspomnianej piosenki zrealizowany został w Skansenie Bicz pod Koninem, przez ekipę Okoniewski Filmworks, której dowodzi bystry i niezawodny "Okoń".

Wymowny tytuł "Bawić się" wskazuje, że numer będzie tryskał żarem! Oj oj - zapowiada się mega wakacyjna produkcja, która może wiele na naszym rynku namieszać. Całość niebawem! 

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Uwielbiany gwiazdor disco polo zabiera słuchaczy w muzyczną podróż w czasie! Brawurowe wykonanie znanego hitu z lat 90-tych brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Na to czekał świat disco polo! Gorąca premiera od grupy Defis, MiłegoPana i Bogdana Borowskiego jest już dostępna! Artyści przenieśli fanów do 1995 roku!
  3. Grupa Mig z nowym teledyskiem do premierowej piosenki 'Kawa na ławę'! To będzie światowa produkcja gwiazd disco polo?!
  4. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  5. Śliczna gwiazdeczka disco polo po raz pierwszy pokazała mamę?! Wyglądają jak siostry!
  6. Teresa Werner polską reprezentantką w konkursie Eurowizji! Szlagierowa diwa bezlitośnie znokautowała konkurencję! Wyprzedziła m.in. Dodę i Monikę Brodkę!
  7. Gorące FOTO artystki podbija internet! Znana artystka z branży disco polo cała w kwiatach!
  8. Piękni i Młodzi skazani na sukces?! Grupa Magdy Narożnej zarobiła właśnie w internecie 10 milionów!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami