Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera: Stars – Przytul mnie mocno

2016-04-09T23:25:14+02:00 Premiera: Stars – Przytul mnie mocno https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/04/stars-przytul-mnie-mocno.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Grzegorz Iwanowski jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. Koncentruje się na nowym projekcie i chce pokazać się z jak najlepszej strony. Wobec tego skorzystał z pomocy swoich branżowych kolegów – Kamila Chludzińskiego oraz Krzysztofa Tata...

Reklama

Grzegorz Iwanowski jeszcze nie powiedział ostatniego zdania. Koncentruje się na nowym projekcie i chce pokazać się z jak najlepszej strony. Wobec tego skorzystał z pomocy swoich branżowych kolegów – Kamila Chludzińskiego oraz Krzysztofa Tatarczuk.

 

Panowie zapewniają, że pod ich skrzydłami Grzegorz wreszcie rozwinie swoje. Prezentuje przy tym swoją najnowszą piosenkę „Przytul mnie mocno”. Oczywiście został również do tego materiału zrealizowany videoclip.

 

Zobaczcie już teraz najnowszą propozycję zespołu Stars. 

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Popularna wokalistka disco polo w hitowym programie telewizji Polsat! Artystka wkroczy do willi programu Love Island!
  2. Ależ ujęcia! Popularny zespół disco polo After Party z nowym teledyskiem!
  3. Spektakularny występ Czadomana! Gwiazdor disco polo wywołał łzy u tysięcy Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.