Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera od przystojnego wokalisty disco polo! Zobaczcie co przygotował Armando!

2019-06-28T18:23:00+02:00 Premiera od przystojnego wokalisty disco polo! Zobaczcie co przygotował Armando! https://disco-polo.info/Upload/articles/2019/06/premiera-od-przystojnego-wokalisty-disco-polo-zobaczcie-co-przygotowal-armando-1561739036.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Zapraszamy do oglądania nowości.

Reklama

Aron Jędrzejczyk, czyli Armando prezentuje swój kolejny klip w klimacie disco polo. Tym razem postanowił nakręcić materiał wideo do propozycji pt. "Karolina".

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Bardzo ciekawa i dynamiczna produkcja od Armando z pewnością zyska wielu zwolenników. W klipie nie brakuje pięknych kobiet jak i przystojnego wokalisty disco polo

Zapraszamy do oglądania nowości.

Zobacz również: Miły Pan nie zwalnia tempa! Gwiazdor disco polo zapowiedział już kolejną nowość! Będzie lepsza od „HOP HOP (MANIURY)”

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wstrząsające słowa poszkodowanej artystki disco polo ze szpitala. Łzy leją się strumieniem!
  2. Nowość disco polo, podbija internet! Tej dwójki nikomu nie trzeba przedstawiać!
  3. Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.