2023-04-06T12:02:00+02:00 Premiera nowej piosenki zespołu After Party pt. "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam” ! To muzycz Czy zespół After Party zaskoczył swoich fanów kolejnym hitem? Sprawdź premierę nowej piosenki "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam" oraz imponujący teledysk n https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-nowej-piosenki-zespolu-after-party-pt-za-ta-dziewczyne-oddam-wszystko-co-mam-to-muzyczny-sztosjpg.jpg

Premiera nowej piosenki zespołu After Party pt. "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam” ! To muzyczny sztos!

Autor: Adam Begier , 06 Kwiecień 2023  12:02
Premiera nowej piosenki zespołu After Party pt.
Źródło zdjęć: materiał prasowy

Czy zespół After Party zaskoczył swoich fanów kolejnym hitem? Sprawdź premierę nowej piosenki "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam" oraz imponujący teledysk na kanale YouTube.Reklama

  Reklama

  Zespół After Party to jedna z najpopularniejszych grup disco polo w Polsce. Istnieją na rynku muzycznym od ponad 11 lat i od tego czasu zyskali sobie rzeszę fanów dzięki swoim energetycznym i tanecznym utworom. 

  Zobacz również: Premiera: "Góraleczko Góraleczko" - Taneczny hit Magik Band

  Największe przeboje zespołu After Party

  Zespół After Party ma w swoim dorobku wiele znanych utworów. Wśród największych hitów grupy znajdują się takie piosenki jak "Bujaj się”, "Tylko ona jedyna”, "Ona lubi pomarańcze” i wiele innych. Łącznie wszystkie teledyski zespołu mają ponad pół miliarda wyświetleń na kanale YouTube.

  Premiera nowej piosenki zespołu After Party

  Nowy utwór zespołu nosi tytuł "Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam". To kolejna odsłona zespołu Patryka Pegzy, która powstała w nowym stylu, mającym na celu pobudzenie fanów po zimowej aurze do tańca oraz pokazanie czegoś nowego.

  Teledysk do nowej piosenki zespołu After Party jest bardzo wymagający i z pewnością spełni oczekiwania wszystkich fanów, którzy długo czekali na tę nowość. Ciekawe kadry klipu bardzo przyjemnie się ogląda, a wokalista zespołu Patryk Pegza w swoim stylu opowiada historię miłosną.

  Reklama

  Czy nowy utwór stanie się kolejnym przebojem zespołu?

  Zespół After Party ma już na swoim koncie wiele hitów, które stały się nie tylko popularne wśród fanów disco polo, ale również w całej Polsce. Czy nowy utwór „Za tą dziewczynę oddam wszystko co mam” również stanie się kolejnym przebojem zespołu? Trudno na to odpowiedzieć jednoznacznie, ale na pewno warto posłuchać tej nowej piosenki i ocenić ją samemu.

  Z pewnością zespół nie zawiódł swoich fanów, prezentując kolejną energetyczną i taneczną propozycję. Wokalista Patryk Pegza w swoim charakterystycznym stylu po raz kolejny zaimponował swoim wokalem i wyrazistą interpretacją tekstu. Teledysk do utworu również robi wrażenie, a ciekawe kadry i historia miłosna opowiedziana w klipie na pewno przyciągną uwagę widzów.

  Nowy utwór zespołu After Party ma szanse stać się kolejnym hitem i długo pozostawać na antenach radiowych oraz w serwisach streamingowych. Zespół niezmiennie pozostaje jednym z najpopularniejszych wykonawców muzyki disco polo w Polsce.

  Dla fanów zespołu After Party premiera nowego utworu to na pewno wyczekiwane wydarzenie. Z kolei dla osób, które jeszcze nie znają twórczości grupy, nowa piosenka to doskonała okazja do poznania jednego z najbardziej energetycznych i tanecznych wykonawców disco polo w Polsce.

  Zobaczcie nowość na disco-polo.info

  Reklama

  AFTER PARTY - ZA TĄ DZIEWCZYNĘ ODDAM WSZYSTKO CO MAM

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Mig zdobywa YouTube! Jak "Filmowe role" podbiły polską scenę Disco Polo?
  2. Klaudia Zielińska i Detmi - 3 miliony dzięki przebojowi "Onyx"
  3. Zaskakująca przeprowadzka gwiazdora Disco Polo - Co stało się z luksusowym domem Radosława Liszewskiego
  4. Uwaga na fałszywe konta! Gwiazdor Disco Polo Andre w centrum niebezpiecznej sytuacji!
  5. Niezapomniany walentynkowy przebój "Dlaczego Ty mi w głowie zawróciłaś" w nowej odsłonie: Marcin Miller jakiego nie znacie | VIDEO
  6. "Dlatego dziś" w klubowym wydaniu: Eratox i Czarnik - PREMIERA
  7. Czy Joanna Narożna to najpiękniejsza żona w świecie Disco Polo? Zobaczcie nowe zdjęcia
  8. Kamil Kossakowski z DiscoBoys w hicie "Dzięki że jesteś" Lanberry, Tribbsa

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie