Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera: Meffis „Hey Go!”

2016-03-05T15:08:54+01:00 Premiera: Meffis „Hey Go!” https://disco-polo.info/Upload/articles/2016/03/meffis.jpg

ReklamaReklama


Ogólna

Utwór nosi tytuł „Hey Go” i jak się łatwo domyśleć, za zadanie ma zachęcić do dobrej zabawy, w czym ci weterani sceny disco polo mają doskonałe doświadczenie.   Jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać walentynkowy teledysk Meffis d...

Reklama

Utwór nosi tytuł „Hey Go” i jak się łatwo domyśleć, za zadanie ma zachęcić do dobrej zabawy, w czym ci weterani sceny disco polo mają doskonałe doświadczenie.

 

Jeszcze nie tak dawno mogliśmy oglądać walentynkowy teledysk Meffis do singla „Bursztynowe oczy”. Niewykluczone, że i dzisiejsza premiera doczeka się klipu.

 

Autorami muzyki są Radek i Darek Kulik, zaś muzykę stworzył ten pierwszy do spółki z Arkiem Wlazło.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo zdradziła, że ślubu w tym roku nie będzie!
  2. Gorąca nowość disco polo osadzona w latynoskich klimatach podbija sieć!
  3. Gwiazdor disco polo uderzył boxera! Tym ciosem mógł ustanowić rekord!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.