2015-03-21T15:41:00+01:00 Premiera teledysku: Meffis – Moja Baby https://disco-polo.info/uploads/news/2015/03/2015-03-21_142641.png

Premiera teledysku: Meffis – Moja Baby

Redakcja , 21 Marzec 2015  15:41

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Premiera teledysku: Meffis – Moja Baby
Źródło zdjęć:
Reklama

Grupa Meffis powstała na przełomie lat dziewięćdziesiątych. Ich celem jest tworzyć muzykę bliską sercu każdemu. Panowie postanowili wejść z przytupem w wiosnę i zaprezentowali swój najnowszy teledysk do piosenki pt.„Moja baby”.   ...

Reklama

Grupa Meffis powstała na przełomie lat dziewięćdziesiątych. Ich celem jest tworzyć muzykę bliską sercu każdemu. Panowie postanowili wejść z przytupem w wiosnę i zaprezentowali swój najnowszy teledysk do piosenki pt.„Moja baby”.

 

Nowa piosenka to bardzo energiczna i pełna miłości propozycja. Klip do „Moja baby” przedstawia interesującą historię zakochanej pary. Fajny scenariusz odnoszący się do słów piosenki powoduje, że słuchając i oglądając nowej propozycji zespołu Meffis możemy się wczuć w klimat „zakochania”.

 

Teledysk miał trochę inaczej wyglądać. Scenariusz przewidywał wylot do Paryża i tam mieliśmy nakręcić całość. Niestety w tym czasie we Francji doszło do zamachu i zmieniliśmy plan. Zostaliśmy w Polsce i tutaj zrealizowaliśmy zdjęcia do naszego utworu – wyznał nam Daro – wokalista zespołu.

 

„Moja baby” to dopiero zapowiedź kolejnych produkcji od chłopaków, które będziecie mogli zobaczyć na łamach naszego portalu. Zachęcamy Was do komentowania najnowszego teledysku grupy Meffis.

Meffis – Moja Baby

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Adam Zdrójkowski w repertuarze disco polo! Aktor zaśpiewał wielki hit Radka Liszewskiego! Wyszło lepiej niż oryginał?!
  2. Nieziemska gwiazda disco polo - Angelika Żmijewska - Topky - zachwyca idealnym ciałem! Jej sylwetka to marzenie?!
  3. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  4. Trudno oderwać wzrok! Małgorzata Grabda – Camasutra zachwyca głębokim dekoltem i czarującymi okularami! Gwiazda disco polo hipnotyzuje!
  5. Patryk Pegza – After Party i Camasutra znowu razem?! Wymowne zdjęcie gwiazdorów disco polo trafiło do sieci! Będzie duet?!
  6. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Poród trwał ponad 42 godziny! Artysta pokazał zdjęcie syna!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami