Reklama


Reklama

Premiera disco polo zbiera należne żniwo w internecie! To musi być hit!

2020-06-17T13:30:00+02:00 Premiera disco polo zbiera należne żniwo w internecie! To musi być hit! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/premiera-disco-polo-zbiera-nalezne-zniwo-w-internecie-to-musi-byc-hit-1592047339.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Odbiorcy już teraz nie kryją zachwytu pod opublikowaną nowością: „Perełka muzyczna super”, „Super hicior”

Reklama

Nieustępliwość i konsekwencja artystów disco polo, prowadzi przede wszystkim do ciągłego wydawania nowych przebojów. Największe gwiazdy, mają ich na koncie bardzo wiele, a wciąż dążą do poszerzenia swojej muzycznej kartoteki.

Zobacz również: Kuszące kadry w teledysku disco polo! Czy zapewnią rozgłos i popularność zespołowi?!

Taki upór, nagradzany jest wieloletnią obecnością na scenie polskiej muzyki rozrywkowej. Zespół Spike, to formacja, która na rynku istnieje już bardzo długo, a jej przeboje podbijały rynek i zdobywały uznanie fanów niejednokrotnie. Ich najnowsza propozycja pt. „Mam jedno pytanie”, to jakościowe nawiązanie do najlepszej twórczości zespołu.

Piosenka zachwyca swoim brzmieniem od pierwszej sekundy. Doskonała kompozycja tekstowo - muzyczna, stawia utwór w świetnej pozycji, by przysporzyć zespołowi wielu nowych fanów i milionowe odsłony w serwisie YouTube.

Odbiorcy już teraz nie kryją zachwytu pod opublikowaną nowością: „Perełka muzyczna super”, „Super hicior”. Nie sposób się nie zgodzić, że ten kawałek, to perełka, a za chwilę może przybrać postać diamentu, który swoim blaskiem przykryje cały rynek muzyki tanecznej. Taki sukces jest naprawdę bardzo realny.

Zgadzacie się?

Zobacz również: Zaskakująca stylizacja wokalistki disco polo. Jesień bardzo jej służy!

Spike - Mam jedno pytanie

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wielka gwiazda MMA, tańczy przy utworze znanej grupy disco polo!
  2. Znana wokalistka porzuci karierę dla pracy w gabinecie medycyny estetycznej?
  3. Kulisy finałowej metamorfoza Czadomana... czyli jak Artysta stał się Krzysztofem Cugowskim!


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.