2024-02-15T17:47:00+01:00 Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną Rikardo powraca z nowym hitem „Z tą dziewczyną” - zaskakujące zmiany i świeże brzmienie. Poznaj plany grupy na przyszłość i ich niezwykły powrót! https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-disco-polo-rikardo---z-ta-dziewczynajpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną


Rikardo powraca z nowym hitem „Z tą dziewczyną” - zaskakujące zmiany i świeże brzmienie. Poznaj plany grupy na przyszłość i ich niezwykły powrót!

Autor: Adam Begier, 15 Luty 2024  17:47
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera disco polo: Rikardo - Z tą dziewczyną
Wybrane dla Ciebie:
 1. Miliony wersów, miliony odtworzeń - Fenomen Dawida Narożnego! Zarobił krocie w 6 dni!
 2. Dawid Cieślukowski i jego „Paryski Sen” – nowa twarz na rynku disco polo!
 3. Festiwal Disco Ostróda - ruszyła sprzedaż biletów VIP! Najważniejsze informacje!

  Grupa muzyczna Rikardo, znana z przebojów, takich jak „Moja gwiazda", „Zawsze wracam" i „Dziękuję ci", po dłuższej przerwie spowodowanej pandemią, wraca na polską scenę muzyczną z nowym utworem „Z tą dziewczyną". Jest to ważny moment dla fanów disco polo, którzy z niecierpliwością oczekiwali na powrót tej energicznej formacji.

  Rikardo, zespół, który zadebiutował w 2019 roku, szybko zdobył serca fanów muzyki disco polo. Ich utwory, pełne energii i pozytywnych emocji, stały się hitem na polskiej scenie muzycznej. Występy w programach takich jak „Lato z Dwójką” czy na PGE Narodowym w Warszawie dodatkowo wzmocniły ich pozycję. Jednak, jak wielu artystów, Rikardo musiało zawiesić działalność w okresie pandemii, pozostawiając fanów w oczekiwaniu na powrót.

  "Z Tą Dziewczyną" - Nowy Kierunek Rikardo?

  Po długiej przerwie, Rikardo wraca z utworem „Z tą dziewczyną", który nieco odbiega od dotychczasowego stylu grupy. Jest to świeże spojrzenie na disco polo, które może zaskoczyć słuchaczy. Mimo zmiany stylu, zespół zapewnia, że nie porzuca swoich korzeni muzycznych i planuje w przyszłości powrót do klasycznego brzmienia disco polo. Czy „Z tą dziewczyną" zapowiada nową erę w karierze Rikardo?

  Grupa Rikardo nie tylko zapowiada powrót do korzeni gatunku, ale również ma ambitne plany na najbliższe dwa lata. Mimo, że szczegóły tych planów są trzymane w tajemnicy, wiadomo, że fani mogą spodziewać się regularnych nowości od zespołu oraz ich występów na tegorocznych wydarzeniach muzycznych w Polsce.

  Zobacz również: Zaskakujący teledysk Violi! "Jeszcze jeden raz" Obiecuje rozgrzać letnie wieczory


  RIKARDO - Z TĄ DZIEWCZYNĄ

  Kliknij na obrazek aby obejrzeć teledysk
  Znajdź więcej informacji:

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. Gwiazdy disco polo Drossel w polskiej wersji światowego hitu Shakin' Stevens "O Królowo Ma"! Brzmi lepiej niż oryginał?!
  2. Daniel Martyniuk: Powrót "Księcia Disco Polo"! Czy będzie wielką gwiazdą jak ojciec?
  3. "Z Tobą czuję się młodo" - Perła Disco Polo! Niezwykła produkcja, którą pokochała cała Polska! Andre i Chilli stworzyli coś wyjątkowego!
  4. Gorąca premiera: Spike odświeża hit "Panna Andzia"! Ten utwór zna cała Polska!
  5. Zmiana w Top Girls! Nie uwierzysz, jak teraz wygląda Natalia Siemieniecka - znana wokalistka disco polo! Fani zachwyceni!
  6. Filip Gurłacz w przeboju disco polo 'Mama ostrzegała' HITEM na platformie Netflix?! Ten FILM musisz zobaczyć!
  7. Wyjątkowy koncert w Londynie! Daj To Głośniej, Sławomir oraz Weekend już 13 kwietnia!
  8. PREMIERA disco polo pt. "Kochaj mnie" z uwielbianymi postaciami z popularnego serialu "Chłopaki do Wzięcia" – Jarkiem, Bandziorkiem i Danusią

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie