Reklama
Polecamy


Reklama

Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP!

2020-08-07T13:40:00+02:00 Wielka premiera disco polo „tuż za rogiem”. Piosenka zachwyciła już na antenie TVP! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/wielka-premiera-disco-polo-tuz-za-rogiem-piosenka-zachwycila-juz-na-antenie-tvp-1596748256.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Ogólna

Dodatkowym smaczkiem w przedsięwzięciu jest fakt, że w teledysku wzięła udział zawodowa skrzypaczka.

Reklama

Nowości disco polo, podczas wakacji, są w aktywnym natarciu. Niektóre gwiazdy, cały rok przygotowują materiał muzyczny, specjalnie na wyjątkowy letni czas. Dzięki temu niemal codziennie możemy usłyszeć utwór godny hitu lata.

Zobacz również: Nieziemska artystka disco polo w oszałamiającej sesji! Z dnia na dzień jest piękniejsza! A ten dekolt!

Poprzeczka zawieszana jest coraz wyżej, ale i artyści potrafią skakać coraz śmielej i mocniej. Kolejna premiera disco polo już puka do drzwi słuchaczy, a 20.08.2020 ukaże się w sieci, w pełnym majestacie. Rikardo, to wykonawca, który zdążył już zasłynąć w branży tanecznej.

Piosenkarz wydał kilka discopolowych produkcji, co zaprowadziło go do występu podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2019. I to właśnie tam po raz pierwszy mieliśmy okazję usłyszeć utwór pt. „Dziękuję Ci”, a teraz odliczamy dni, do pełnej premiery, wraz z teledyskiem. Zapowiedź całego projektu już krąży w sieci i trzeba przyznać, że sam trailer wróży znakomitą przyszłość całej produkcji.

Klip nakręcony w okolicach Białegostoku także zapowiada się świetnie. Dodatkowym smaczkiem w przedsięwzięciu jest fakt, że w teledysku wzięła udział zawodowa skrzypaczka.

Wszystko zwiastuje taneczną i świetnie przygotowaną nowość. Pamiętajcie...20.08.2020 godzina 10:00, serwis Youtube oraz Disco-Polo.info! Tego nie wolno przegapić!

Zobacz również: Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Znamy niekwestionowany hit lata DISCO POLO 2020! Ten utwór rozbił bank!
  2. Wokalistka disco polo poleciał z narzeczonym do Amsterdamu! Gwiazda spełniła swoje wielkie marzenie!
  3. Żona Sławomira - Kajra w zmysłowej sesji zdjęciowej! Jej pozy zapierają dech!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.