Reklama
Polecamy


Reklama

Premiera, na którą czekało wielu fanów disco polo jest już w sieci. Młody i przystojny Rikardo z nowością "Dziękuję Ci"

2020-08-20T17:32:00+02:00 Premiera, na którą czekało wielu fanów disco polo jest już w sieci. Młody i przystojny Rikardo z nowością "Dziękuję Ci" https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/08/premiera-na-ktora-czekalo-wielu-fanow-disco-polo-jest-juz-w-sieci-mlody-i-przystojny-rikardo-z-nowoscia-1597937194.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Pierwsze dźwięki w piosence należą do skrzypiec i to one już na samym wstępie wprowadzają odpowiedni nastrój

Reklama

Sentymentalność i uczuciowość, zawarta w utworach disco polo, to doskonale znany artystom sposób, na bezpośrednie zajrzenie w głąb serc słuchaczy. Im bardziej melancholijny utwór pojawia się na rynku, tym bardziej przyciąga on wrażliwych słuchaczy.

Zobacz również: Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!

Do takiej premiery doszło ostatnio, a autorem jest doskonale znany w branży Rikardo. Utwór pt. „Dziękuję Ci”, to niezwykle romantyczna produkcja. Sonet od chłopaka dla dziewczyny, wyśpiewany w tanecznym, żywym rytmie, na pewno spodoba się wieku słuchaczom.

Pierwsze dźwięki w piosence należą do skrzypiec i to one już na samym wstępie wprowadzają odpowiedni nastrój. Niezwykle chwytliwy refren, który z łatwością można powtórzyć po pierwszym odsłuchaniu, również jest wielka zaletą produkcji.

Dodatkowym atutem jest teledysk. Przemyślana realizacja obrazowa doskonale współgra z całym utworem. Nie ma wątpliwości, ze ta nowość od Rikardo przypuści atak na zdobycie serc i uznania wielu fanów.

Należy się spodziewać, że będzie to wielki sukces artysty. Zobaczcie koniecznie świetną kompozycję!

Zobacz również: Defis i Playboys razem! Popularni gwiazdorzy disco polo wydali właśnie nowość w duecie! Podbiją listy przebojów?!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Wokalistka disco polo walczy o powrót do sprawności po dramatycznym wypadku!
  2. Piekielnie piękna gwiazda disco polo na tle luksusowego auta! Uwagę zwracają jej nogi!
  3. Robert Klatt i Thomas Anders razem?! Wokalista grupy Classic chętnie nagrałby duet!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.