2024-01-19T18:30:00+01:00 Premiera disco polo: Lesioki - Konik Poznaj nowy singiel Lesioków "Konik" - połączenie folkowego brzmienia z energią disco polo. Lesioki łączą tradycję z nowoczesnością https://disco-polo.info/uploads/news/premiera-disco-polo-lesioki---konikjpg.jpg Disco-Polo.info

Premiera disco polo: Lesioki - Konik


Poznaj nowy singiel Lesioków "Konik" - połączenie folkowego brzmienia z energią disco polo. Lesioki łączą tradycję z nowoczesnością

Autor: Adam Begier, 19 Styczeń 2024  18:30
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Premiera disco polo: Lesioki - Konik
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. "DISCOSTAR" wraca! Rozpoczynają się castingi do uwielbianego programu
 2. Playboys rozgrzali Lublin! Tłumy na koncercie zespołu disco polo
 3. Scena disco polo należy do Niej?! Edyta Jończyk debiutuje z nową płytą! Oto szczegóły! Kolejna w drodze!
Reklama

  Lesioki, znany i ceniony zespół na polskim rynku muzycznym, zaskakuje swoich fanów nowym singlem pt. "Konik". Jest to utwór, który wpisuje się w nowoczesną stylistykę folkową, będąc odświeżającym elementem w repertuarze grupy. Zespół, słynący z połączenia tradycyjnych motywów folkowych z energicznymi rytmami disco polo, tym razem postawił na nieco inny kierunek, zachowując jednak swoją charakterystyczną energię i dynamikę.

  Nowość "Konik" Lesioków

  "Konik" to utwór, który pokazuje, jak tradycyjna muzyka może spotkać się z nowoczesnym brzmieniem. Lesioki, korzystając ze swojego doświadczenia i znajomości różnych muzycznych stylów, stworzyli coś, co z pewnością zainteresuje zarówno wiernych fanów zespołu, jak i nowych słuchaczy. To kawałek, który idealnie wpisuje się w obecną scenę muzyczną, jednocześnie zachowując unikatowe cechy, które wyróżniają Lesioki na tle innych zespołów disco polo.

  Sukcesy Lesioków

  Lesioki, grupa znana z energetycznych występów i charyzmatycznych utworów, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Ich droga do popularności nie była łatwa, ale dzięki talentowi i ciężkiej pracy zyskali uznanie na polskiej scenie muzycznej. Finał w 2 edycji programu Disco Star oraz udział w DISCOpolowaniu to tylko niektóre z osiągnięć, które otworzyły im drogę do serc fanów. Ich wcześniejsze hity, takie jak „Malinowe usta”, „Dżołana”, czy „Szalona miłość”, zajmowały czołowe miejsca na listach przebojów, a teraz "Konik" ma szansę dołączyć do tego zacnego grona.

  Lesioki, grupa złożona z doświadczonych muzyków pochodzących z Podkarpacia, od lat udowadniają, że muzyka folkowa w połączeniu z nowoczesnymi rytmami disco polo to przepis na sukces. Ich unikatowy styl i niezwykła energia sceniczna sprawiają, że każdy koncert to niezapomniane przeżycie dla publiczności. "Konik", z jego folkowym brzmieniem, jest kolejnym dowodem na to, że Lesioki są zespołem, który nieustannie poszukuje nowych dróg wyrazu w ramach gatunku disco polo.

  Znajdź więcej informacji:


  Polecamy
  BOSKY - Ta Jedyna

  Znajdź nas w social mediach
  Google News Facebook Instagram YouTube TikTok  Przeczytaj również:
  1. "Ona chce wariata" - Nowa produkcja od zespołu Weź Nie Pytaj! Posłuchaj przedpremiery!
  2. Nowości Disco Polo: TOP 10 Hitów na 20 Maja 2024! Na czele Freaky Boys, Blondi, Denis oraz Masters
  3. Klaudia Zielińska skradła SHOW w Londynie. Gwiazda zaśpiewała akustyczną wersję wielkiego hitu "Silniejsza" | VIDEO
  4. Justyna Lubas powiedziała "tak"! Spektakularny ślub uwielbianej gwiazdy disco polo!
  5. Ostróda ponownie stolicą disco polo! Kup bilety na Festiwal Disco Ostróda 2024 stacjonarnie oraz przez internet!
  6. Burza w sieci?! "Dbomb odświeżył swój wielki HIT "Zielony Kapelusz" Erotyczne sceny w tle Fani "to totalny sztos"
  7. Nie lada gratka dla fanów Zenka Martyniuka i Akcent! HIT "Oj Ne ne ne" trafił do sieci w klubowej wersji! Jak brzmi?!
  8. Wokalistki Top Girls to najpiękniejszy girls band w disco polo? Zobaczcie te zmysłowe i ponętne dekolty!

  Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie