2020-11-28T11:00:00+01:00 Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji! W porywającej ścieżce dźwiękowej „słychać rękę” Łukasza Sienickiego, znanego w branży kompozytora, który czuwał nad tą produkcją https://disco-polo.info/uploads/news/2020/11/lzy-szczescia-polaly-sie-w-disco-polo-niezwykla-produkcja-zachwyca-wszystkich-sluchaczy-1606518536.jpg Disco-Polo.info

Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!


W porywającej ścieżce dźwiękowej „słychać rękę” Łukasza Sienickiego, znanego w branży kompozytora, który czuwał nad tą produkcją

Autor: Goliat, 28 Listopad 2020  11:00
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Łzy szczęścia w disco polo. Gwiazdy liczą na wielki rozgłos premierowej produkcji!
Reklama
Wybrane dla Ciebie:
 1. Disco Polo zniknie spod Giewontu? Zakopiański Sylwester Marzeń
 2. Polski Król Disco Polo pojedzie na Eurowizję? Zenek Martyniuk zaskakuje nagraniem!
 3. "Panna z Internetu "– Gorąca premiera od MALOVE
Reklama

Każda nowa produkcja disco polo, niesie ze sobą ogromne nadzieje. Zarówno fani, jak i artyści, pragną, by utwór okazał się strzałem w 10 i na długo zagościł na muzycznym rynku.

Zobacz również: Ela Kliś zaskakuje nowością! Sprawdź, co przygotowała dla swoich fanów. „Chili w lodach” przedpremiera!

Topowi wykonawcy opanowali tę sztukę do perfekcji, natomiast mniej znani działają metodą prób i błędów, by w końcu uderzyć pełną mocą w otwarte serca słuchaczy. Zespół Lesioki, to formacja, która etap nowicjusza już dawno ma za sobą. Artyści wydali kilka kawałków, które porządnie zakręciły branżą.

Mimo niemałych już sukcesów, formacja nie spoczywa na laurach i pracuje nad nowymi projektami, czego efektem jest najświeższa publikacja pt. „Łzy Szczęścia”. Piosenka została wydana po małej transformacji w grupie, gdyż do Lesioków dołączył nowy wokalista - Kamil Ptasiński, który czuje odpowiedzialność związaną ze swoją ważną rolą: „To dla mnie duże wyzwanie być częścią zespołu "Lesioki" – zdradził nowy członek. - Bardzo się cieszę, bo cały zespół jest bardzo pozytywny i mam nadzieję, że dodam "Lesiokom" nowej jakości – dodał Kamil.

Jak widać atmosfera w zespole jest bardzo dobra, co bez wątpienia przełożyło się na olbrzymią jakość twórczości. Utwór stanął na wysokim poziomie zarówno brzmieniowym, jak i obrazowym. W porywającej ścieżce dźwiękowej „słychać rękę” Łukasza Sienickiego, znanego w branży kompozytora, który czuwał nad tą produkcją.

Formacja liczy, że propozycja nie zamknie się jedynie w salach weselnych, a jej blask rozbłyśnie na każdego rodzaju imprezie: „Utwór "Łzy szczęścia" podejmuje temat miłości i nie ukrywam, że liczymy na to, iż zostanie bardzo ciepło przyjęty nie tylko na weselach” - podkreśla Wojtek Biernat, członek zespołu.

Mamy nadzieję, że dzięki świetnie dopracowanej muzycznej konstrukcji, wszystkie plany i zamierzenia grupy spełnią się w 100%. A Was zapraszamy do odsłuchu.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
KAROLINA DZIUBIŃSKA - Juan De Marco

Cristo Dance - Miłość

Wojciech Kaczmarek

LAURA - Nasz czas

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
 1. Już jest! Nowa Odsłona Hitowego Utworu "Chodź ze mną" grupy Łobuzy!
 2. Cristo Dance Zaskakuje Nowym Singlem w Klimacie Latino!
 3. Przedpremiera: Mirella - "Dzwonisz do mnie"
 4. Nowy Hit Red Queen: "Italo Disco" - Powrót do Złotych Lat Muzyki Tanecznej!
 5. Mega Hit Lata 2024?! Justyna Lubas i Bayera z Nowym Utworem „Przysięga” – Posłuchaj Fragmentu!
 6. Drugi Dzień Disco Ostróda 2024! Kto wystąpi w sobotę?
 7. WIELKI hit lat '90?! Grupa Massive na ustach całej Polski! Odświeżyli wielki przebój sprzed lat!
 8. Koncert Charytatywny 'Dance ma sens' na rzecz Piotrusia! Zagrają gwiazdy disco polo i nie tylko!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie