2020-12-14T18:07:00+01:00 Prawdziwy góral z krwi i kości! Pochodzenie gwiazdora disco polo wpłynęło na jego karierę? https://disco-polo.info/uploads/news/prawdziwy-goral-z-krwi-i-kosci-pochodzenie-kordiana-wplynelo-na-jego-kariere-2jpg.jpg

Prawdziwy góral z krwi i kości! Pochodzenie gwiazdora disco polo wpłynęło na jego karierę?

Redakcja , 14 Grudzień 2020  18:07

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Prawdziwy góral z krwi i kości! Pochodzenie gwiazdora disco polo wpłynęło na jego karierę?
Źródło zdjęć: instagram.com/kordian.cieslik/
Reklama

Wacław Cieślik nie wstydzi się swojego pochodzenia. Wręcz przeciwnie, artysta podkreśla na każdym kroku, że jest góralem

Reklama

Produkcję Kordiana są bardzo charakterystyczne i zawsze wyróżniają się na tle innych muzyków. Autentyczność wokalisty i zamiłowanie do gór, zaowocowało. Artysta jest jednym z lepszych wykonawców ze świata muzyki tanecznej. 

Zobacz również: To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!

Być może jest to zasługa pochodzenia i góralskiego akcentu w jego utworach.

Wokalista w każdej swej produkcji nawiązuje do gór, życia i tradycji, jakie są tam pielęgnowane. Słuchając jego piosenek takich, jak chociażby "Ja nie jestem milionerem" , "Wina dzban" czy też "Dziewczyna z gór" można się rozpłynąć w błogiej fantazji i w jednej chwili zapragnąć weekendowego pobytu w górach.

Kordian na co dzień bardzo ciepło wyraża się o swoim regionie:


" Siedzę sobie w samochodzie na parkingu pod Nowosądeckim marketem i podjeżdża obok samochód i chcąc nie chcąc słyszę rozmowę wysiadających z niego osób - łon cy nie łon. Uwielbiam swój region za gwarę, za piękne widoki i ludową kulturę."

Widać, że góry są dla artysty prawdziwą miłością i natchnieniem do działania. Być może uda się kiedyś, jakiejś pięknej kobiecie skraść jego serce. Niezaprzeczalnie panna, która będzie mieć korzenie góralskie, ma tutaj sporo większę szansę. 

Zobacz również: Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Kordian Cieślik - Niebo na ziemi
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Gorące zdjecia Magdaleny Narożnej Piękni i Młodzi! Gwiazda disco polo zdjęła ubranie! Internauci zachwyceni!
  2. Uwielbiany zespół disco polo powraca z nowym wokalistą! Artyści stworzyli hit, który mocno namieszał w sercach fanów!
  3. Fani disco polo wzruszeni! Zespół Eratox zaskoczył ujmującą premierą! To najbardziej romantyczna piosenka?!
  4. To nowy hit wesel?! Fani disco polo nie mają wątpliwości! Popularny gwiazdor zaskoczył wyjątkową premierą 'Bawią się (Wesele)'!
  5. Sławomir Świerzyński Bayer Full zagrał koncert dla ojca Tadeusza Rydzyka! Gwiazdorzy disco polo zaśpiewali pieśni patriotyczne, religijne i biesiadne!
  6. Wygląda jak milion dolarów! Urocza wokalistka disco polo pokazała zgrabne nogi!

Koniecznie przeczytaj

Reklama
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami