Reklama
Polecamy


Reklama

Prawdziwe dobre disco polo! Gorąca premiera od zespołu Moment pt. "Uśmiech rozpromieniony"

2018-10-16T17:45:00+02:00 Prawdziwe dobre disco polo! Gorąca premiera od zespołu Moment pt. "Uśmiech rozpromieniony" https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/10/prawdziwe-dobre-disco-polo-goraca-premiera-od-zespolu-moment-pt-usmiech-rozpromieniony-1539704218.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Premiera

Zobaczcie nowość od Adama Jurkowskiego!

Reklama

Grupa Moment to nowa siła na rynku disco polo. Młode pokolenia muzyki tanecznej cały czas próbuje i prężnie dąży, aby dostać się na szczyt. Wszystkie produkcje od zespołu Moment to prawdzie, stare disco polo w obecnych standardach wydawniczych.

Nowość pt. "Uśmiech rozpromieniony" to bardzo ciekawa propozycja utrzymana w latach 90. Charakterystyczny wokal Adama Jurkowskiego, proste słowa do zapamiętania i muzyka, która bardzo szybko wpada w ucho to gwarancja sukcesu dla młodego zespołu w świecie disco polo?!

Zobacz również: 'Będziemy znów razem' nowym hitem disco polo?! Gorąca premiera grupy DOX jest już w sieci!

Zobaczcie już teraz nową propozycję od grupy Moment pt. "Uśmiech rozpromieniony".

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Problemy gwiazd disco polo?! Do akcji wkroczyła policja!
  2. Nietypowa randka wokalisty disco polo hitem w sieci?! Zobaczcie VIDEO
  3. Co za nowość od gwiazd disco polo! After Party podbija rynek muzyki tanecznej?!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.