Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2021-02-26T19:18:00+01:00 Fenomenalna premiera od zespołu Moment! Ten refren będzie śpiewać cały świat disco polo! https://disco-polo.info/uploads/news/nowosc-od-znanego-zespolu-disco-polo-parkiety-zaplonajpg.jpg
Reklama

Fenomenalna premiera od zespołu Moment! Ten refren będzie śpiewać cały świat disco polo!

Redakcja , 26 Luty 2021  19:18
Fenomenalna premiera od zespołu Moment! Ten refren będzie śpiewać cały świat disco polo!
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Świetny teledysk również zapisujemy po stronie zdecydowanych plusów. Nie ma na co czekać. Już teraz odpalcie potencjalny hit od grupy Moment

Reklama

Gwiazdy disco polo nie próżnują w pandemicznym czasie. Brak koncertów zmotywował twórców do ciężkiej pracy, a to daje efekt stałego przypływu przebojów tanecznych do internetowej przestrzeni.

Zobacz również: Urocza Emilka z Daj To Głośniej sfotografowana w łóżku! W czarnej bieliźnie zdecydowanie jej do twarzy!

Każda piosenka, która pojawia się w serwisach muzycznych, wypływa na szerokie wody discopolowego sukcesu. O ostatecznym powodzeniu, decyduje jednak wysoka jakość i zachwyt słuchaczy, który nie ustaje przez długie miesiące. Do sieci trafił przebój, który zdecydowanie zasługuje na uznanie odbiorców.

Czy okaże się hitem na kolejne miesiące? Wiele wskazuje na to, że tak. Zespół Moment, opublikował kawałek pt. "Co się dzieje Ajajaj". I tę ostatnią frazę fani z pewnością powtórzą niejednokrotnie po odsłuchaniu, gdyż ta propozycja jest dobra, że "ajajaj". Taneczny rytm połączony z doskonałym tekstem porwie każdą publiczność do najlepszej zabawy.

Artysta skomponował utwór o imprezowym klimacie i nie ma wątpliwości, że wszystkie taneczne spotkania już niebawem będą uzależnione od tego numeru.

Świetny teledysk również zapisujemy po stronie zdecydowanych plusów. Nie ma na co czekać. Już teraz odpalcie potencjalny hit od grupy Moment, by rozkoszować się olbrzymią dawką najlepszej muzyki.

Zobacz również: Wokalista disco polo z towarzystwie ponętnych kobiet!

Reklama
Zobacz teledysk: MOMENT - Co się dzieje Ajajaj
Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. To będzie nowy hit disco polo?! Wpada w ucho z premierą!
  2. Wokalistka disco polo w drapieżno-słodkim wydaniu! To może być hit tego sezonu?!
  3. Gorące kadry! Magda Narożna odsłoniła swój piękny biust! Gwiazda promienieje!
  4. Niecenzuralne słowa w ustach gwiazd disco polo! Wulgaryzmy staną się przepustką do sukcesu?!

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej