Reklama
Polecamy


Reklama

Prawdziwa miazga! Łobuzy Królami disco polo?!

2018-11-20T07:50:00+01:00 Prawdziwa miazga! Łobuzy Królami disco polo?! https://disco-polo.info/Upload/articles/2018/11/prawdziwa-miazga-lobuzy-krolami-disco-polo-1542390139.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Łobuzy - FaceBook
Reklama


Ogólna

Ten wynik przebija jakiekolwiek domysły – z pewnością to niesamowite wydarzenie dla fanów formacji, jak i dla samych muzyków. O czym mowa? Sprawdźcie

Reklama

„Ona czuje we mnie pieniądz” to flagowy utwór formacji Łobuzy, która od wielu lat święci na scenie disco polo duże triumfy. Popularność utworu widoczna jest nie tylko w samym Internecie, ale także na koncertach, gdzie publika z pamięci śpiewa praktycznie całą piosenkę.

Zobacz również: Przepiękna wokalistka disco polo kusi w klipie skąpym bikini! Jej nowość podbije listy przebojów?!

Nic dziwnego, że popularność utworu przekłada się na niesamowite wyniki na YouTube. Na Instagramie Łobuzów pojawił się wpis. Widzimy na nim podpis:

„Piniądz niezmiennie w Waszych głośnikach!”

O czym mowa? Utwór formacji osiągnął wynik 80 milionów odsłon w sieci i dołączył do wąskiego grona utworów z tak dużym wyróżnieniem. Czy przebije popularnością najpopularniejsze numery disco polo takie jak „Przez Twe oczy zielone”? To się zapewne okaże, natomiast my serdecznie gratulujemy Łobuzom "odblokowania" tego „achievementu” – dobra robota!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

80 MILIONÓW????$$$ #piniądz #bijons #łobuzy

Post udostępniony przez Łobuzy (@lobuzagram)

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Marcin Miller szczęśliwie zakochany! Gwiazdor disco polo nie widzi świata poza ukochaną!
  2. Marcin Miller znalazł sobie nowe hobby! Wiemy, jak gwiazdor disco polo spędza wolny czas!
  3. Rumuński Gwiazdor disco polo zmieni oblicze disco polo?! Artysta wydał hit po angielsku!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.