Reklama
Polecamy


Reklama

Prawda wyszła na jaw! Tak Zenka Martyniuka postrzegają dzieci!

2020-02-22T17:59:00+01:00 Prawda wyszła na jaw! Tak Zenka Martyniuka postrzegają dzieci! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/02/zenek-martyniuk-na-jezykach-najmlodszych-1582297113.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: Marlena Maciejczuk
Reklama


Życie gwiazd

Wiadomo nie od dzisiaj, że dzieci są najbardziej szczerymi fanami! Ostatnio przekonał się o tym Zenek Martyniuk z grupy Akcent

Reklama

Król disco polo jest tylko jeden. W świecie muzyki tanecznej każdy zna jego przeboje pt. „Przez Twe oczy zielone” , „Przekorny los” czy też  „Grajek” i „Życie to są chwile”.

Zobacz również: Gadżety warte miliony?! Wokalistka disco polo pokazała drogocenną kolekcję!

Niedawno Zenek Martyniuk zaszczycił swoją obecnością jedno z przedszkoli w Wasilkowie. Dzieci, jak i pracownicy placówki były zachwyceni. Na oficjalnej stronie zespołu Akcent ukazał się wpis wraz z niespodzianką, jaką król disco polo otrzymał podczas wizyty od przedszkolaków:

- W dniu wczorajszym otrzymałem od przedszkolaków z przedszkola "WESOŁE ROBACZKI' z Wasilkowa piękne rysunki. Dziękuję Wam za piękną pamiątkę.

Myślicie, że Zenek Martyniuk właśnie tak jest postrzegany przez swoich najmłodszych fanów? Król disco polo na pewno się rozczulił, jak ujrzał rysunki ze swoją podobizną. Może król disco polo zdecyduje się, aby nagrać piosenkę skierowaną do swoich najmłodszych odbiorców?

Jak widać, takich fanów nie brakuje. Wiadomo nie od dzisiaj, że dzieci są najbardziej szczerymi fanami, którzy nie przebierają w słowach, a wyobrażenia na temat Zenka przelewają na papier.

Zobacz również: Ciężko oderwać wzrok! Fenomenalne nogi gwiazdy disco polo robią furorę w sieci!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Przystojni tancerze w nowym teledysku młodego Artysty! Elektryzująca premiera ujrzała światło dzienne!
  2. Edyta Folwarska lepsza od Blanki Lipińskiej?! Artystka disco polo stanowczo podkreśla swoją wartość!
  3. Zbieramy szczęki z podłogi! Wokalistka disco polo odsłoniła swoje atrakcyjne ciało! Artystka w samej bieliźnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.