Reklama
Polecamy


Reklama

Pożegnanie Marcina Millera (Boys)! Gwiazdor disco polo niezwykle wzruszony!

2020-03-30T20:19:00+02:00 Pożegnanie Marcina Millera (Boys)! Gwiazdor disco polo niezwykle wzruszony! https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/03/pozegnanie-marcina-millera-boys-gwiazdor-disco-polo-niezwykle-wzruszony-1585484669.jpg

Reklama


Źródła zdjęć: facebook.com/pg/marcinmillerboys
Reklama


Życie gwiazd

Zgromadzona grupa ludzi postanowiła zaśpiewać na cześć Marcina Millera i chłopaków z formacji Boys

Reklama

Marcin Miller to niewątpliwie legenda muzyki disco polo i lider kultowego zespołu Boys. Artysta disco polo jest uwielbiany przez tysiące, a nawet miliony Polaków za niesamowite przeboje oraz charyzmę. Zawsze tam gdzie pojawia się lider zespołu Boys pojawia się również mnóstwo fanów artysty.

Zobacz również: Wokalistki disco polo oko w oko z niebezpiecznym żywiołem! Artystki rozpalą internautów do czerwoności?!

Formacja Boys to jeden z najczęściej koncertujących zespołów w branży disco polo. Formacja witana jest zawsze jak wielkie gwiazdy. Jednak jedno z wydarzeń po koncercie zdziwiło i bardzo wzruszyło Marcina Millera.

Po jednym z koncertów, gdzie zespól disco polo pokazała wielką klasę  fani postanowili w bardzo nietypowy, żywiołowy i spontaniczny sposób pożegnać swoich ulubieńców.

Zgromadzona grupa ludzi postanowiła zaśpiewać na cześć Marcina Millera i chłopaków z formacji Boys. Nagranie, które stało się hitem internetu wywołało ogromne emocje u Marcina Millera.

Zobaczcie koniecznie materiał wideo.

Zobacz również: Wokalistka disco polo sprzedaje obrazy! Jej talent malarski podbija serca Polaków!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. 'Mąż i żona" to nowy hit disco polo idealny na wesele?! Posłuchajcie koniecznie genialnej premiery od Andre i Chilli
  2. Dawid Narożny spędza aktywnie czas w towarzystwie córki! Gwiazdor nie marnuje ani chwili!
  3. Dawid Narożny pokazał zdjęcie swojego syna! Do kogo jest podobny?!Gwiazdor disco polo nie kryje wielkiego szczęścia!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.