2020-06-10T07:15:00+02:00 Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia. Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/powstaje-centrum-disco-polo-to-juz-nie-muzyka-to-religia-1591463019.png

Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia.

Autor: Adam Begier , 10 Czerwiec 2020  07:15
Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia.
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunkuReklama

Muzyka disco polo zakorzeniła się w głowach i świadomości odbiorców na tyle mocno, że niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez porządnej dawki dobrego disco. Rozwój gatunku tanecznego w Polsce, to była bardzo złożona procedura.

Zobacz również: Burza w branży! Polska reżyserka uderzyła w disco polo! W ogniu Sławomir, Zenek Martyniuk i społeczeństwo! Przesadziła?!

Droga, która doprowadziła nas do aktualnego stanu i myślenia o tej muzyce, była niezwykle kręta. Choć kasety disco polo z lat 90-tych, stały się kultowe, to był moment, w którym mniej wierni fani zapomnieli o wartości tanecznego nurtu. Po chwilowej zapaści, znowu przyszedł czas na świetność.

Początkowo stolicą disco polo nazwano Białystok (po dziś dzień poniekąd tak zostało), ale rytmiczne brzmienie zalało w końcu całą Polskę. Nie ma miasta, w którym na koncercie największych gwiazd, nie zebrałaby się tłumy. Taki rozkwit doprowadził w końcu do utworzenia szkoły, z profilem disco polo! Na tym jednak nie koniec.

Tuż obok uczelni z estradowym profilem, ma powstać centrum disco polo! Miejsce, w którym kulturowo - rozrywkowe zajęcia, będą oscylować przede wszystkim wokół disco polo. Fani już zacierają ręce. Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku.

Powstanie bowiem muzeum, poświęcone roztańczonej branży. Nie możemy się doczekać. To miejsce będzie numerem jeden na mapie wszystkich słuchaczy.

Znajdź więcej informacji:


Polecamy
DIADEM - Z TOBĄ

Znajdź nas w social mediach
Google News Facebook Instagram YouTube TikTokPrzeczytaj również:
  1. "Nie liczy się nic" - nowy hit zespołu Topky podbija serca fanów i YouTube!
  2. Jorrgus zaskakuje nową produkcją! "GPS" - posłuchaj jako pierwszy!
  3. Niezapomniany wieczór w rytmie Disco Polo - Zobacz, jak zespół Effect rozgrzał Warszawę
  4. "Papi Papi" - Gorąca nowość od Mili i Niegrzecznego w rytmie Pop Latino! Posłuchaj jako pierwszy!
  5. Gwiazda disco polo - Jesika z głębokim dekoltem! Zobacz jak rozpala nas na początku lutego!
  6. Zenek Martyniuk podbija Amerykę! Zobacz, ile kosztuje spotkanie z Królem Disco Polo
  7. 'Noc Złamanych Serc' w nowej odsłonie! Wykonanie zespołu Massive brzmi niesamowicie! Posłuchajcie nowej wersji!
  8. "Bluza" w Nowej Odsłonie - Klubowa Premiera od Zespołu Spontan!

Najciekawsze artykuły disco polo wybrane dla Ciebie