Reklama
Polecamy


Reklama

Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia.

2020-06-10T07:15:00+02:00 Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/powstaje-centrum-disco-polo-to-juz-nie-muzyka-to-religia-1591463019.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku

Reklama

Muzyka disco polo zakorzeniła się w głowach i świadomości odbiorców na tyle mocno, że niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez porządnej dawki dobrego disco. Rozwój gatunku tanecznego w Polsce, to była bardzo złożona procedura.

Zobacz również: Dramat gwiazdora disco polo! Dziadek mimo reanimacji zmarł na jego rękach!

Droga, która doprowadziła nas do aktualnego stanu i myślenia o tej muzyce, była niezwykle kręta. Choć kasety disco polo z lat 90-tych, stały się kultowe, to był moment, w którym mniej wierni fani zapomnieli o wartości tanecznego nurtu. Po chwilowej zapaści, znowu przyszedł czas na świetność.

Początkowo stolicą disco polo nazwano Białystok (po dziś dzień poniekąd tak zostało), ale rytmiczne brzmienie zalało w końcu całą Polskę. Nie ma miasta, w którym na koncercie największych gwiazd, nie zebrałaby się tłumy. Taki rozkwit doprowadził w końcu do utworzenia szkoły, z profilem disco polo! Na tym jednak nie koniec.

Tuż obok uczelni z estradowym profilem, ma powstać centrum disco polo! Miejsce, w którym kulturowo - rozrywkowe zajęcia, będą oscylować przede wszystkim wokół disco polo. Fani już zacierają ręce. Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku.

Zobacz również: Dawid Narożny idealnym ojcem?! Gwiazdor disco polo rozczulił fanów wzruszającym wpisem!

Powstanie bowiem muzeum, poświęcone roztańczonej branży. Nie możemy się doczekać. To miejsce będzie numerem jeden na mapie wszystkich słuchaczy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Ten utwór znają wszyscy! Legenda disco polo w nowej odsłonie wielkiego przeboju sprzed lat!
  2. Wielki ślub w świecie disco polo! Popularny gwiazdor ożenił się ze znaną wokalistką! | DUŻO ZDJĘĆ
  3. Popularna gwiazdeczka disco polo, podbija sieć cudownym nagim ciałem! Wygląda obłędnie!


Zobacz również

Reklama

Reklama
Reklama
Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.