Reklama


Reklama

Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia.

2020-06-10T07:15:00+02:00 Powstaje centrum disco polo! To już nie muzyka, to religia. https://disco-polo.info/Upload/articles/2020/06/powstaje-centrum-disco-polo-to-juz-nie-muzyka-to-religia-1591463019.png

Reklama


Źródła zdjęć: materiały prasowe
Reklama


Życie gwiazd

Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku

Reklama

Muzyka disco polo zakorzeniła się w głowach i świadomości odbiorców na tyle mocno, że niektórzy nie wyobrażają sobie dnia bez porządnej dawki dobrego disco. Rozwój gatunku tanecznego w Polsce, to była bardzo złożona procedura.

Zobacz również: Ogromny problem wokalisty disco polo! Artysta uszkodził sobie nogę!

Droga, która doprowadziła nas do aktualnego stanu i myślenia o tej muzyce, była niezwykle kręta. Choć kasety disco polo z lat 90-tych, stały się kultowe, to był moment, w którym mniej wierni fani zapomnieli o wartości tanecznego nurtu. Po chwilowej zapaści, znowu przyszedł czas na świetność.

Początkowo stolicą disco polo nazwano Białystok (po dziś dzień poniekąd tak zostało), ale rytmiczne brzmienie zalało w końcu całą Polskę. Nie ma miasta, w którym na koncercie największych gwiazd, nie zebrałaby się tłumy. Taki rozkwit doprowadził w końcu do utworzenia szkoły, z profilem disco polo! Na tym jednak nie koniec.

Tuż obok uczelni z estradowym profilem, ma powstać centrum disco polo! Miejsce, w którym kulturowo - rozrywkowe zajęcia, będą oscylować przede wszystkim wokół disco polo. Fani już zacierają ręce. Rekreacja nareszcie będzie miała także wymiar disco. Wyznawcy muzyki „chodnikowej”, będą mogli zgłębić historię tego gatunku.

Zobacz również: Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!

Powstanie bowiem muzeum, poświęcone roztańczonej branży. Nie możemy się doczekać. To miejsce będzie numerem jeden na mapie wszystkich słuchaczy.

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!   


Reklama


Zobacz również

  1. Letni i Chwytak w nowym utworze! Czy będzie to nowy hit disco polo?
  2. Gwiazdor disco polo zdradził szczegóły dotacji! Zaskakujące słowa Radka Liszewskiego!
  3. Najbardziej spektakularny teledysk w disco polo nadciąga. Ojj...będzie bardzo gorąco.


Zobacz również

Reklama

Obserwuj nas na Instagramie

Koncerty

Akceptuję

Ważne: Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych.
Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych.Więcej informacji w naszej polityce prywatności.