2020-06-14T15:08:00+02:00 Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/utwor-idealny-na-pierwszy-taniec-na-weselu-podbija-cala-polske-grupa-after-party-z-wielkim-hitem-1591891236.jpg

Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec!

Redakcja , 14 Czerwiec 2020  15:08

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec!
Źródło zdjęć: materiały prasowe

Utwór okazał się strzałem w sedno, bo nie minął miesiąc od momentu oficjalnej premiery, a klip do tego kawałka ma już ponad milion wyświetleń

Reklama

Generalnie 'after party' zwykłemu człowiekowi, który nie słucha disco polo, kojarzy się po prostu z imprezą po imprezie.

Zobacz również: Magdalena Narożna - Piękni i Młodzi robi karierę na wybiegu! Gwiazda disco polo wygląda jak rasowa modelka?!

Natomiast odbiorcy muzyki tanecznej, gdy słyszą zwrot After Party, z pewnością myślą o artyście, Patryku Pegzie i sukcesie, jaki udało mu się osiągnąć w branży muzycznej. Lider i wokalista zespołu After Party, Patryk Pegza jest jednym z lepszych wokalistów muzyki tanecznej.

Niewykonalne jest wymienienie trzech hitów, gdyż każda jego propozycja przeradza się w trybie natychmiastowym w wielki przebój. Oczywiście numerem jeden od zespołu After Party jest piosenka, bez której nie mogłaby się odbyć żadna porządna impreza - „Ona lubi pomarańcze”.

Teledysk do utworu ma już ponad 55 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji. Niedawno artysta pracował na planie do swojej najnowszej propozycji, która została zatytułowana „Dam jej biały welon i obrączki dwie”.

Utwór okazał się strzałem w sedno, bo nie minął miesiąc od momentu oficjalnej premiery, a klip do tego kawałka ma już ponad milion wyświetleń.

Piosenka na pewno wielu Parom Młodym będzie towarzyszyć podczas ich wielkiego dnia i być może okaże się idealnym wyborem na Pierwszy Taniec.

Co wy na to?

Zobacz również: Magda Narożna - Piękni i Młodzi na ustach wszystkich. Obłędna metamorfoza gwiazdy disco polo podbija internet!

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<

Dox - Twoje listy do

Reklama
Zobacz również:
  1. Przyjaźń po rozstaniu?! Gwiazda disco polo Angelika Żmijewska - Topky szczerze o relacji z MiłymPanem!
  2. Defis, Miły Pan i Bogdan Borowski we wspólnej premierze! Gwiazdorzy disco polo podbiją tym rynek muzyczny?! Co na to inni?
  3. Znana wokalistka disco polo przyznała się do kryzysu związanego z działalnością muzyczną!
  4. To była jedna z ostatnich piosenek! Znany wokalista rezygnuje z rytmów disco polo! Fani w szoku!
  5. Wyjątkowa premiera duetu gwiazd disco polo Marioo i Pawła Kucharskiego Top One jest już dostępna w sieci! Fani pod wrażeniem utworu!
  6. Piekielnie piękna wokalistka disco polo kusi fanów ponętną figurą! Wygląda jak rasowa modelka!
  7. Nadciąga wielka urodzinowa impreza zespołu Bayer Full! Uwielbiani gwiazdorzy disco polo świętują 40-lecie swojego istnienia!
  8. Gorąca składanka hitów disco polo trafiła do sieci! To największe przeboje duetu Mirage Yoko!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami