Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama
Reklama
2020-06-14T15:08:00+02:00 Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec! https://disco-polo.info/uploads/news/2020/06/utwor-idealny-na-pierwszy-taniec-na-weselu-podbija-cala-polske-grupa-after-party-z-wielkim-hitem-1591891236.jpg
Reklama

Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec!

Redakcja , 14 Czerwiec 2020  15:08
Popularny zespół disco polo podbija branżę weselną swoim utworem na pierwszy taniec!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Utwór okazał się strzałem w sedno, bo nie minął miesiąc od momentu oficjalnej premiery, a klip do tego kawałka ma już ponad milion wyświetleń

Reklama

Generalnie 'after party' zwykłemu człowiekowi, który nie słucha disco polo, kojarzy się po prostu z imprezą po imprezie.

Zobacz również: Artysta disco polo znalazł się w bardzo wymagającej sytuacji! Jak sobie poradził?

Natomiast odbiorcy muzyki tanecznej, gdy słyszą zwrot After Party, z pewnością myślą o artyście, Patryku Pegzie i sukcesie, jaki udało mu się osiągnąć w branży muzycznej. Lider i wokalista zespołu After Party, Patryk Pegza jest jednym z lepszych wokalistów muzyki tanecznej.

Niewykonalne jest wymienienie trzech hitów, gdyż każda jego propozycja przeradza się w trybie natychmiastowym w wielki przebój. Oczywiście numerem jeden od zespołu After Party jest piosenka, bez której nie mogłaby się odbyć żadna porządna impreza - „Ona lubi pomarańcze”.

Teledysk do utworu ma już ponad 55 milionów wyświetleń w serwisie YouTube na oficjalnym kanale formacji. Niedawno artysta pracował na planie do swojej najnowszej propozycji, która została zatytułowana „Dam jej biały welon i obrączki dwie”.

Utwór okazał się strzałem w sedno, bo nie minął miesiąc od momentu oficjalnej premiery, a klip do tego kawałka ma już ponad milion wyświetleń.

Piosenka na pewno wielu Parom Młodym będzie towarzyszyć podczas ich wielkiego dnia i być może okaże się idealnym wyborem na Pierwszy Taniec.

Co wy na to?

Zobacz również: Rozkosz dla romantyków! Liryczna piosenka od wokalisty disco polo podbija internet. Posłuchajcie!

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!
Reklama
Zobacz również:
  1. Miłosne uniesienie w klimacie disco polo. Dawid Narożny zmiażdży konkurencję swoją nowością pt. 'Pokochaj mnie'?!
  2. Rewolucja w disco polo?! Popularne zespoły zdecydowały się na wspólny projekt! Znamy szczegóły współpracy!
  3. Dawid Narożny w wyjątkowym duecie z córką! Wykonali największe hity Pięknych i Młodych!
  4. Pierwszy artysta disco polo zaszczepił się przeciwko COVID-19! W sieci zawrzało!

Zobacz również

Polecane teledyski
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Zobacz więcej