2018-11-25T15:22:00+01:00 Popularny producent w duecie z Luka Rosi - ta nowość to hit? | Premiera https://disco-polo.info/uploads/news/2018/11/dj-sequence-w-duecie-z-luka-rosi-ta-nowosc-to-hit-premiera-1542319262.png

Popularny producent w duecie z Luka Rosi - ta nowość to hit? | Premiera

Redakcja , 25 Listopad 2018  15:22
Popularny producent w duecie z Luka Rosi - ta nowość to hit? | Premiera
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Taneczne brzmienie i wpadający w ucho tekst zaowocują ogromnym sukcesem gwiazd disco polo? Zobaczcie czym zaskakują artyści

Reklama

Do sieci trafiła najnowsza produkcja duetu dwóch gwiazd disco polo! Pierwsze komentarze internautów sugerują, że może to być potencjalnie hit. Czy tak się stanie? 

Zobacz również: Zobaczcie jej figurę! Magda Narożna ostro trenuje! Gwiazda grupy Piękni i Młodzi daje z siebie wszystko!

Ostatnia nowość młodego wokalisty Luka Rosi podbija internet. Teledysk, którego realizacją zajęła się ekipa Allinteractive Films przekroczył już 330 tys. wyświetleń. Co więcej, piosenka awansowała do czołówki Best Listy, która jest jedną z najpopularniejszych list disco polo. Utwór "Na niebiesko" cieszy się zainteresowaniem nie tylko internatów ale również producentów. Świadczą o tym wszelakie remiksy w tym nowość Kamila Miśkiewicza. 

Artysta znany w branży jako Dj Sequence postanowił udostępnić w sieci własną wersję utworu, która pojawiła się na kanale muzycznym Diamond Music "Świetny remix"; "Mega" komentują nowość internauci. 

Czy ta wersja również stanie się hitem? Przesłuchajcie poniższą nowość

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Co za ciało! Uwielbiana gwiazda disco polo zachwyca zdjęciami z Egiptu!
  2. Popularny gwiazdor disco polo został ojcem! Artysta czekał na tę chwile ponad 8 lat!
  3. Gwiazdor disco polo zmienił strategię dalszej kariery za namową Marcina Millera?! Czekają nas wielkie niespodzianki?!
  4. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama