2019-08-25T07:30:00+02:00 Piosenka od cenionego artysty disco polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem! https://disco-polo.info/uploads/news/2019/08/piosenka-od-cenionego-artysty-disco-polo-cieszy-sie-ogromnym-zainteresowaniem-1566682295.jpg

Piosenka od cenionego artysty disco polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem!

Redakcja , 25 Sierpień 2019  07:30
Piosenka od cenionego artysty disco polo cieszy się ogromnym zainteresowaniem!
Źródło zdjęć: materiały prasowe
Reklama

Podoba Wam się nowość?

Reklama

Maczo odsłonił karty i pokazał, na co go stać! Jego nowość pt. „Ulubiony film” wywołał sporo zamieszania i jednocześnie zainteresowania w świecie disco polo.

Zobacz również: Popularna wokalistka disco polo TOP GIRLS założyła własny biznes! Wielkie otwarcie już w maju! Poznajcie ofertę Pauli Karpowicz!

Piosenką zainteresował się ceniony Dj Sequence, który słynie w branży muzycznej disco polo z genialnych remixów. Tym razem pod swoje skrzydła wziął Maczo i jego „Ulubiony film”. Zobaczcie, jak teraz brzmi. To czas Macieja! Jego dobra passa trwa i jak widać, woda sodowa artyście nie uderzyła do głowy, jak co niektórym.

Wokalista w świecie disco polo jest szanowanym i uwielbianym człowiekiem przez miliony fanów. Jego piosenki cieszą się ogromnym zainteresowaniem i potrafią poprawić humor prawie w każdej sytuacji. Do największych przebojów Maczo niezaprzeczalnie należy kawałek, który jest o ikonie. Mowa oczywiście o utworze „Marylin Monroe”.

Teledysk do piosenki został wyświetlony już blisko 5 milionów razy w serwisie YouTube na oficjalnym kanale artysty. Ponadto blond piękność była jedną z częściej granych piosenek we wszystkich stacjach radiowych, które mogą sobie pozwolić na granie muzyki z pogranicza disco polo.

W dodatku „Marylin Monroe” dumnie reprezentowała Macieja na szczycie list przebojów. Tym razem wokalista może czuć się wyróżniony i jeszcze bardziej doceniony.

Jeden z bardziej szanowanych dj-ów podjął się remixu jego nowości zatytułowanej „Ulubiony film”. Wersja pierwotna jest bardzo klubowa, ale to, co wyczyniał z tą piosenką Dj Sequence, przeszło najśmielsze oczekiwania samego wokalisty.

Zobacz również: Prześliczna żona gwiazdora disco polo zachwyca swoim pięknem. Pani Gazda wygląda jak Anioł!

Czyżby remix miał szanse podbić parkiety najlepszych klubów?

 

Nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! Zobacz również:
  1. Chcą zarobić miliony?! Nowy biznes popularnych gwiazdorów disco polo! To będzie interes ich życia!
  2. Znany duet disco polo powraca z nowym hitem?! Zakochani wniebowzięci! Klip powstał w Dąbrowicach!
  3. Radosna nowina! Daj to Głośniej celebrują ważną rocznicę. Artyści przyszykowali moc niespodzianek dla fanów!
  4. Popularny Youtuber chce zdeklasować Sławomira?! Artysta zaatakował wyjątkową premierą!

Reklama

Zobacz również

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami
Reklama
Polecamy
Instagram - Disco-Polo.info
Zakup - reklama