2021-07-11T11:55:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo powraca z nowym hitem w stylu lat '90! Fani wreszcie się doczekali nowości od https://disco-polo.info/uploads/news/popularny-gwiazdor-disco-polo-powraca-z-nowym-hitem-fani-wreszcie-sie-doczekalipng.png

Popularny gwiazdor disco polo powraca z nowym hitem w stylu lat '90! Fani wreszcie się doczekali nowości od Rajmunda! 'Super klimat'

Redakcja , 11 Lipiec 2021  11:55

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Popularny gwiazdor disco polo powraca z nowym hitem w stylu lat '90! Fani wreszcie się doczekali nowości od Rajmunda! 'Super klimat'
Źródło zdjęć: materiał prasowy
Reklama

Utwór “Owocowe usta” to prawdziwa esencja disco polo! Wokalista w swojej nowej produkcji zabrał fanów w sentymentalną podróż

Reklama

Artysta disco polo zabrał fanów w sentymentalną podróż do klimatycznych lat 90-tych!

Zobacz również: Ogromny sukces Marcina Millera i zespołu Boys! Gwiazdor disco polo zgarnął pokaźną nagrodę. Wiemy za co!

Spore grono miłośników disco polo tęskni za latami 90-tymi. Wielu z nich z sentymentem wspomina przeboje, które wówczas królowały na parkiecie. Okazuje się jednak, że wciąż są artyści, którzy potrafią jeszcze zaskoczyć, i przenieść słuchaczy do tamtych lat!

Reklama

GORĄCA PREMIERA DISCO POLO W KLIMACIE LAT '90?!

Rajmund to popularny wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie przeboje jak: ”Wyznanie”, “Potępiony”, czy “Nikt tak nie całuje”. Artysta po krótkiej medialnej ciszy powraca z nową produkcją, która ma ogromne szanse ponownie wywindować go na muzyczny szczyt!

To wielki dzień dla tysięcy fanów uwielbianego Rajmunda! W sieci pojawił się najnowszy teledysk gwiazdora disco polo, który powstał do piosenki “Owocowe usta”! Na tę ważną chwilę wielbiciele artysty czekali długie miesiące, bowiem wokalista nie rozpieszczał ich ostatnio premierowymi kawałkami!

Utwór “Owocowe usta” to prawdziwa esencja disco polo! Rajmund w swojej nowej produkcji zabrał fanów w sentymentalną podróż do niezwykle klimatycznych lat 90- tych! To był niezapomniany czas, w którym każda piosenka miała duszę, a melodyjne aranże sprawiały, że bawiły się przy nich całe pokolenia!

Gwiazdor disco polo swój nowy teledysk nakręcił w Mysłowicach, w dzielnicy Ławki, czyli w miejscu, w którym wokalista na co dzień zamieszkuje. To bardzo malowniczo położone tereny, które nadały klipowi niezwykłego uroku!

FANI DISCO POLO ZACHYWCENI NOWOŚCIĄ DISCO POLO 'BĘDĘ SŁUCHAŁ JEJ KAŻDEGO DNIA'

Rajmund jest artystą wszechstronnym, gdyż samodzielnie stworzył scenariusz do swojego teledysku! Jego starania docenili fani, którzy zostawili w sieci mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Reklama

“Jedna z moich ulubionych nutek z Waszego repertuaru. Będę słuchał jej każdego dnia”.

“Dawno nic od Rajmunda nie było. Warto było czekać. Super klimat lat 90 to jest to”.

“Fajna aranżacja, klimat jak z najlepszych lat disco polo”.

Opinie fanów nie pozostawiają wątpliwości! Rajmund stworzył prawdziwą perełkę, która będzie hitem tych wakacji! 

Zobacz również: Nowa gwiazda w świecie disco polo! Premierowy utwór Artysty podbija serca fanów! Klip nagrano w Niemczech!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: Rajmund - Owocowe usta
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Popularny gwiazdor disco polo zaskoczył wzruszającą premierą! To będzie nowy hit wszystkich zakochanych par?!
  2. To koniec marzeń o kryształowej kuli gwiazdy disco polo! Radek Liszewski – Weekend odpadł z popularnego tanecznego programu Polsatu! Fani w szoku!
  3. Gorąca sesja ślicznej gwiazdy disco polo rozpala zmysły fanów! W sieci już dawno nie było tak gorąco!
  4. Trzy prześliczne wokalistki disco polo deklasują konkurencje! Zespół Szpilki z nowością pt. 'Chciałabym więcej' podbija internet!
  5. Kolejna muzyczna premiera od dziewczyn z Top Girls! Gwiazdy disco polo zaprosiły do współpracy znanego kolegę z branży!
  6. Fani w szoku! Popularna wokalistka disco polo otwiera własny biznes! To koniec jej przygody z wielką sceną?! Co z karierą?!
  7. Taneczna premiera zespołu Drossel nowym hitem disco polo?! Fani nie mają żadnych wątpliwości!
  8. Prześliczna gwiazda disco polo kusi zgrabnymi ciałem! Uwagę zwracają Jej piękne, długie nogi!
Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami