2021-08-21T13:52:00+02:00 Popularny gwiazdor disco polo po raz drugi został ojcem! Artysta pokazał zdjęcie dziecka! https://disco-polo.info/uploads/news/popularny-gwiazdor-disco-polo-po-raz-drugi-zostal-ojcem-pokazal-zdjecie-dzieckajpg.jpg

Popularny gwiazdor disco polo po raz drugi został ojcem! Artysta pokazał zdjęcie dziecka!

Redakcja , 21 Sierpień 2021  13:52

>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Popularny gwiazdor disco polo po raz drugi został ojcem! Artysta pokazał zdjęcie dziecka!
Źródło zdjęć: facebook.com/SKOLIMoficjalnie
Reklama

Gwiazdor disco polo pochwalił się w sieci niezwykle radosną wiadomością! Wokalista po raz drugi został ojcem! Zdradził także płeć dziecka

Reklama

Słodkie maleństwo artysty disco polo mierzy 53 cm i waży 3,20 kg!

Zobacz również: 'O jak mi się chce... iść na wesele' - gorąca premierą w świecie disco polo! Uzdolniona wokalistka przebije konkurencję?

GWIAZDOR DISCO POLO PO RAZ DRUGI ZOSTAŁ OJCEM 

Bycie ojcem to jedna z najpiękniejszych życiowych ról. Znany artysta disco polo właśnie po raz drugi doświadcza tego niesamowitego uczucia! Skolim to popularny wokalista disco polo, który na swoim koncie ma takie przeboje jak: “Cały płonę”, “Moja dama”, czy “Dawaj królowo”. Utwory artysty zajmują czołowe miejsca na listach przebojów, a także osiągają zawrotne sumy wyświetleń na YouTube!

Reklama

ARTYSTA POKAZAŁ ZDJĘCIE DZIECKA

Kariera Skolima trwa w najlepsze. Artysta cieszy się nie tylko ogromną popularnością fanów disco polo, ale także i widzów popularnego serialu TVP2 - “Barwy szczęścia”, w którym gwiazdor gra jedną z głównych ról!

To szczęśliwy dzień dla uwielbianego gwiazdora disco polo! Skolim pochwalił się w sieci niezwykle radosną wiadomością! Okazuje się, wokalista po raz drugi został ojcem! Zdradził także płeć dziecka. To chłopiec, któremu wraz ze swoją partnerką nadał imię Antoś! Chłopczyk mierzy 53 cm i waży 3,20 kg!

Warto dodać, iż nie jest to pierwsze dziecko Skolima. Artysta jest także ojcem Jasia, który na świecie pojawił się na początku 2020 roku!

Reklama

Wielbiciele Skolima przesłali artyście moc gratulacji.

“Super, gratulacje dla rodziców, rośnij zdrowo”

“Gratulacje. Dużo zdrówka”

“Słodki, gratulacje, dużo zdrówka dla was”

Szczęśliwym rodzicom gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz również: Zmiana składu przepustką do sukcesu?! Mega premiera od Top Girls pt. 'Róże i różowe tulipany'! To prawdziwy hit disco polo?!

Reklama
Kliknij na obrazek aby zobaczyć teledysk: SKOLIM - Cały Płonę
>Kliknij tu i nie przegap żadnej premiery, plotki i gorących zdjęć ze świata disco polo. Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google!<
Reklama
Zobacz również:
  1. Córka Sławomira Świerzyńskiego - Bayer Full zachwyciła zgrabnymi nogami! Przepiękna gwiazda disco polo - Nikola Dutkiewicz wygląda jak modelka!
  2. Prześliczna wokalistka disco polo błyszczy jak diament! Fani nie mogą od niej oderwać wzroku od Marleny - Szpilki! To najpiękniejsza kobieta?!
  3. Wielki przebój disco polo powraca w nowej wersji! Kiedyś nuciła go cała Polska!
  4. Taneczna nowość młodej wokalistki disco polo podbija sieć! To nowy hit wszystkich dyskotekowych parkietów?!
  5. Zjawiskowo piękna wokalistka disco polo kusi zdjęciami! Uwagę skupia ogromny dekolt odsłaniający biust!
  6. Gorąca premiera w świecie disco polo! Łukash powrócił z genialną produkcją i ciekawą obsadą!

Koniecznie przeczytaj

Najnowsze wiadomości
Twórz portal razem z nami